Į Ukrainą išsiųsta vaistų ir medicinos priemonių už daugiau nei 250 tūkst. eurų | kl.lt

Į UKRAINĄ IŠSIŲSTA VAISTŲ IR MEDICINOS PRIEMONIŲ UŽ DAUGIAU NEI 250 TŪKST. EURŲ

Lietuva į Ukrainą trečiadienį išsiuntė humanitarinės pagalbos siuntą: vaistų ir medicinos priemonių už daugiau kaip 250 tūkst. eurų.

Kaip pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siuntą sudarė antibiotikai, skausmą ir karščiavimą malšinantys, kraujavimą slopinantys, krešulių susidarymą, uždegimą ir imuninę sistemą slopinantys, bendrosios anestezijos sukėlimui ir palaikymui, pooperaciniam skausmui malšinti skirti vaistai,  infuziniai tirpalai.

Vaistų į Rusijos užpultą Ukrainą išvežta už 220 tūkst. eurų, taip pat siuntoje buvo medicinos priemonės, tokios kaip gliukomačiai, kraujo maišeliai ir kt., už 35 tūkst. eurų.

Kovo pradžioje Sveikatos apsaugos ministerija ir Ekstremalių sveikatai situacijų centras į Ukrainą yra išsiuntę beveik 4 milijonų eurų vertės tarptautinės pagalbos siuntą, kurią iš Lietuvos išgabeno 35 vilkikai.

Siuntą sudarė vaistiniai preparatai, asmeninės apsaugos priemonės, antiseptikai, vienkartiniai švirkštai, tvarstymo reikmenys, chirurgijos rinkiniai, sterilūs paketai kraujavimui, lūžiams, nudegimams, neštuvai, vienkartinės veido kaukės, pirštinės ir kt.

Gairės: SAM, vaistai, medicinos priemonės, parama Ukrainai, karas Ukrainoje
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS