J. Narkevičius: šiandien baigiame užsakomuosius skrydžius | kl.lt

J. NARKEVIČIUS: ŠIANDIEN BAIGIAME UŽSAKOMUOSIUS SKRYDŽIUS

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad daugiau užsakomųjų skrydžių parskraidinti lietuvius iš užsienio nebus vykdoma.

„Dar sudarysime galimybę atskristi pavieniams išsibarsčiusiems po visą pasaulį Lietuvos piliečiams, jei toks poreikis bus, kartu su Užsienio reikalų ministerija logistiškai svarstome tą klausimą, tačiau su užsakomaisiais skrydžiais šiandien dedame tašką“, – pirmadienį teigė J. Narkevičius.

„Šitie skrydžiai, kurie vyko po kovo 27 dienos, buvo organizuoti praktiškai išimties tvarka“, – pridūrė jis.

Iki šios dienos iš viso buvo organizuotas 21 skrydis, į Lietuvą grįžo 3253 piliečiai.

„Dar laukia mūsų vienas skrydis kovo 31 dieną, dar numatyti 220 piliečių. Ir paskutinis bus balandžio 3 dieną, irgi bilietai visi parduoti iš Londono, 220 keleivių“, – sakė J. Narkevičius.

Per visą laikotarpį, anot ministro, daugiausiai skrydžių organizuota iš Didžiosios Britanijos – 8, iš Ispanijos – 4, Prancūzijos, Olandijos, Lenkijos, Norvegijos – po 2, Indonezijos, Balio, Danijos – po 1.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Korumpuotas lenku sudas

Sitas korumpuotas lenku sudas Narkevic dar vis neatsistatydino?

Žilvinas Ručys

Siūlau visiems pasižiūrėti serialą : Epidemiya 2019 serial . Pamatysit ir save ir valstybės tarnautojus .

Žilvinas Ručys

Akivaizdu kad bardakas , nes negebėta organozuoti skrydžių taip kad visos vietos būtu užimtos , ir kad būtu atvežama tam tikrais tarpais ir iškart karantinuojama . Tai pirko bilietus ar ne ? ir po kiek ? Kažko slepiama informacija . Kažkodėl pas mane gavos 23 skrydžiai . Koks skaičius norinčių gryžt ? Kas per Lietuvis gali palikt Lietuvį ? Žalą padarė ne skaidantys , žalą Lietuvai padarė veryga su gauja valstybės tarnautojų .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS