Kariuomenės vadas: situacijai pablogėjus, kariškiai įsitrauktų labiau | kl.lt

KARIUOMENĖS VADAS: SITUACIJAI PABLOGĖJUS, KARIŠKIAI ĮSITRAUKTŲ LABIAU

Kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys sako, kad jau mėnesį apie 120-200 kariškių kasdien padeda Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui bei policijai patruliuoti viešosiose erdvėse, užtikrinant karantino laikymąsi.

Kariuomenės vadas taip pat pažymi, kad kariuomenė, esant poreikiui, būtų pasiruošusi prisijungti ir didesniais pajėgumais.

„Jeigu situacija pablogėtų, esame atlikę išsamų planavimą, esame gavę ir užduotį šiam planavimui iš prezidento, – jeigu paaštrėtų situacija ir mūsų civilinės pajėgos nebesugebėtų užtikrinti savo funkcijų arba nebeturėtų tokių pajėgumų, tai kariuomenė būtų įtraukta labiau nei dabar, bet šiuo metu tokio poreikio, kad kariuomenė dalyvautų dar daugiau, nėra“, – pirmadienį LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ sakė V. Rupšys.

Generolas leitenantas taip pat pridūrė, kad kariškiai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

kaunietis

sekmes kariams

Irgi mat geradėjai

Kai miškus i6tisai pjauna ir vagia tai jie net nesiruošia padėti išvyti genocido vykdytojų o kai eiliniams žmonėms laisves apriboti tai pirmieji. Von gydytojams padėt ir ligoninių statyt!

to fufajkė

Kad kažkam jau vien karių pasirodymas gatvėsę kelia erzelį. Juk visokių fufajkių yra visuomenėje.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS