Klaipėdiečiai rinko D.Medvedevą Pereiti į pagrindinį turinį

Klaipėdiečiai rinko D.Medvedevą

2008-03-04 09:00

Klaipėdiečiai rinko D.Medvedevą

Klaipėdoje ir jos apskrityje gyvenantys ar viešintys Rusijos piliečiai prezidentą rinko taip pat aktyviai, kaip ir pernai atstovus į Dūmą.

Sekmadienio vakarą atidarius Klaipėdoje veikiančiame Rusijos Federacijos generaliniame konsulate stovėjusias balsadėžes ir suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad daugiausiai jų atiduota rinkimus laimėjusiam D.Medvedevui. Už šį kandidatą balsavo 77,82 procento Klaipėdos apskrityje gyvenančių ar viešinčių rinkėjų.

Mažiausiai balsų gavo demokratas Andrejus Bogdanovas.

Iš viso Klaipėdos apskrityje gyvena 3050 balsavimo teisę turinčių Rusijos piliečių. 38 procentai iš jų balsavo šiuose prezidento rinkimuose.

Rinkimų komisijos Klaipėdoje pirmininkas Aleksandras Dolgopolovas prisiminė, kad beveik tiek pat rinkėjų dalyvavo ir pernai lapkritį įvykusiuose atstovų į Dūmą rinkimuose. Tada Klaipėdos apskrityje balsavo 37,8 procento rinkėjų.

Sekmadienį rinkėjai į konsulatą balsuoti skubėjo nuo ankstyvo ryto.

Paskutinis rinkėjas į konsulatą atėjo 19.45 val., likus 15 minučių iki balsavimo pabaigos. Aktyviausiai rinkėjai balsuoti rinkosi tarp 11 ir 12 valandos. Gali būti, kad tada rinkėjų antplūdis buvo didesnis, nes kaip tik tuo metu autobusais balsuoti buvo atvežti ir Mažeikiuose, Tauragėje bei Šiauliuose gyvenantys Rusijos piliečiai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų