Įsigalioja karantino atlaisvinimai dėl judėjimo iš didmiesčių, kaukių lauke | kl.lt

ĮSIGALIOJA KARANTINO ATLAISVINIMAI DĖL JUDĖJIMO IŠ DIDMIESČIŲ, KAUKIŲ LAUKE

Ketvirtadienį įsigalioja karantino pakeitimai, leidžiantys nebedėvėti veido kaukių lauke, taip pat nelieka judėjimo draudimų tarp didmiesčių ir juos supančių žiedinių savivaldybių.

Vyriausybės priimti pakeitimai numato, kad nuo šiol bus galima nedėvėti kaukių atvirose vietose, kai tarp žmonių išlaikomas bent dviejų metrų atstumas. Kaukių dėvėjimo uždarose vietose reikalavimai nesikeičia.

Vyriausybė trečiadienį pratęsė judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki kovo 15-osios, kartu panaikindama šiuos ribojimus gyvenantiems besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse.

Premjerė Ingrida Šimonytė išvakarėse informavo, kad šie Vyriausybės pakeitimai įsigalioja nuo ketvirtadienio, tuo metu anksčiau svarstyti galimi atlaisvinimai, pavyzdžiui, dėl kultūros įstaigų ar kai kurių didesnių parduotuvių atvėrimo, anot jos, bus priimti tik ėmus gerėti epidemiologinei situacijai.

Karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pabaigos.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias dvi savaites teko 247 susirgimai COVID-19, iki tol mažėjęs rodiklis pastaruoju metu nekinta.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Anonimas

juk veike didesnes parduotuves,stai gediminkej avalynes ir drabuziu parduotuves veike

>>>Patr. \\\\\.../////

Bendraminti,aš tikrai neginu tos ši'Onytės ar kitų genocidą vykdančius prieš savo tautą ir pasaulį.---Bet yra bet,jiems diktuoja kažkas,Sarosas ar kas panašaus.---Tik tiek,jei esi skystablauzdis neik į valdžią jei visko bijai,dėl tautos pasiaukoti,apginti,kad ir mirti.---Ne valdininkas kuris,kaip šūdas plaukia pasroviui.---O tos pind'emijos nėra,tai grynas IŠMISLAS.---Viską puikiai supratau per Kinijos spektaklį,kai ištuštino 2 miestus ir per 3 dienas' pastatė' daugiaauškštes poliklinikas su pilna įranga 'gydyti' nuo pind'emijos.---Kvailių MULT"FILMAS,durniams.Va tą pažiūrėjęs supratau gynas MELAS,tai nerealu,perlenkė lazdą,lūžo.

\\\\\.../////

Nep1kit proto,10 kartų mažiau,tai jums nušluostė liūlius Živilė P.---Ji ne kavaila,ne tiesos nerašytų.Tik kokie 20 ar 25 susirgimai 100,000 gyventojų.Jokios pisdemijos nėra---MELAS.Kas atsakys,kas padengs milžiniškus nuostolius.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS