Lėktuvo nutupdymas Minske: trys į Vilnių nebeskridę keleiviai – specialiųjų tarnybų agentai? | kl.lt

LĖKTUVO NUTUPDYMAS MINSKE: TRYS Į VILNIŲ NEBESKRIDĘ KELEIVIAI – SPECIALIŲJŲ TARNYBŲ AGENTAI?

  • 11

„Ryanair“ lėktuvo nutupdymą Minske tiriantys Lietuvos pareigūnai aiškinasi, kas tokie tie trys Baltarusijoje į lėktuvą nebegrįžę keleiviai. Ar jie nėra specialiųjų tarnybų agentai, prisidėję prie lėktuvo perėmimo?

Kai Aliaksandro Lukašenkos režimas Minske nutupdė keleivinį lėktuvą, į Vilnių neatskrido ne tik sulaikytas žurnalistas Ramanas Pratasevičius su drauge. Į lėktuvą negrįžo dar trys keleiviai.

Vienas iš keleivių padarė nuotrauką, kai Minsko oro uoste dar buvo visi iš Atėnų atskridę žmonės, išskyrus sulaikytus R. Pratasevičių su drauge. Išėjimą saugo kareivis. Šalia kario sėdi vyras melsvais marškinėliais. Ši nuotrauka daryta sekmadienio vakarą. Kitą dieną valstybinė baltarusių televizija paskelbė į Vilnių nebeskridusius keleivius. Vienas jų – tas pats vyras, žurnalistų esą rastas kitą dieną, kalba su tais pačiais marškinėliais kaip kelionės metu. Kalba kažkokiame kabinete.

Kadras iš vaizdo įrašo

Dar viena Minske išlipusi keleivė baltarusių televizijai pasakojo, kad vaikštinėdama Minsko oro uoste susitiko oro uosto vadą. Į Vilnių grįžę keleiviai pasakojo, kad vaikščioti niekur nebuvo galima – salėje visus stebėjo pareigūnai ir kariai, tikrino net ką valytoja išneša šiukšlių maišuose. 

Trečias Minske išlipęs keleivis pristatytas kaip graikas. Jis pasakoja, kad žmona gyvena Minske, taigi skristi į Vilnių taip pat neapsimokėjo. 

Bendrovės „Ryanair“ vadovas iškart kalbėjo tikintis, kad tarp išlipusių Minsko oro uoste galėjo būti KGB agentų. 

Šiuos vaizdo įrašus baltarusių televizija pristatė kaip įrodymus. Esą kalbos apie lėktuve dirbusius saugumiečius yra liguistos fantazijos. 

Lietuvos pareigūnai nekomentuoja, kas tokie buvo išlipusieji Minske. 

Pareigūnai sako, kad lėktuvui dar nepasiekus Vilniaus, jau žinoję, kokių asmenų ieškoti. 

Lėktuvą Vilniuje pasitiko premjerė Ingrida Šimonytė ir generalinio policijos komisaro pavaduotojas.

Vienas policijos vadų iškart paklausė, ar lėktuve yra trys konkretūs asmenys. 

R. Pratasevičius sulaikytas, kai skrido į Vilnių iš Graikijos. Praėjusią savaitę užsienio spauda citavo graikų saugumo pareigūnus. Esą asmenys su rusiškais pasais stebėjo R. Pratasevičių visos kelionės Graikijoje metu iki pat jis įlipo į lėktuvą, skrendantį į Vilnių, iš kurio ir buvo išlaipintas Minske.

GALERIJA

  • Lėktuvo nutupdymas Minske: trys į Vilnių nebeskridę keleiviai – specialiųjų tarnybų agentai?
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Vita

Iškarto buvo aišku,kai nutubdė lėktuvą,kad jame sėdėjo agentai,Romana ir Sofija.Juk juos sulaikė,o kai parskrido į Vilnių paskui truko keleivių.Ten ir buvo tie agentai.Nes žinojo,kad skrenda Romano ir žofija.Nes iš anksto buvo pranešta dar būnant Graikijoje,kad reik juos sulaikyti.Už tai ir nutubdė lėktuvą Minske.Nieko naujo neparašė.

nuomonė

Protinga valdžia ir VSD taip reaguotų ir į puspročių Maldeikio bei Pavilionio neadekvačius sapaliojimus per visą pasaulį. Patalpintų ten ,kur jiems ir vieta.

Normalus

Žmogus,graikas,atskridęs į Minską,kur kol kas gyvena jo žmona baltarusė,ar Vitebsko gyventojas,kuris iš Minsko tiesiai važiavo į savo miestą vietoj to,kad iš Minsko skristų į Vilnių,paskui iš Vilniaus grįžtų į Minską,o iš ten į Vitebską,pasirenka sveiku protu suvokiamą optimalų maršrutą ir jokio stebuklo čia nėra.Kad Lietuvos pareigūnai pasitikslino dėl trijų,Minske pasilikusių keleivių,vos tik orlaivis nusileido Vilniuje,vėlgi nėra jokio kriminalo-kas nors kartą skrido lėktuvu,puikiai žino,kad keleivių sąrašas tikrinamas kol susodinami visi keleiviai ir oro uostų beiskrydžių saugumo kontrolės informacinėse sistemose tai atsispindi labai tiksliai.Na nėra čia to,iš ko galima būtų padaryti sensaciją ar kokią tai sąmokslo teoriją,kuria patikėtų mąstantis ir sveiko proto pilietis.O plokščiažemiams,istorijos apie spectarnybų agentus ir jų opoeracijas,tai apskritai kosmosas ir ateiviai,todėl žemiškų istorijų jų galvos nesprėpia.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS