Lietuvoje – diena be automobilio: gatves skirs pėstiesiems ir dviratininkams | kl.lt

LIETUVOJE – DIENA BE AUTOMOBILIO: GATVES SKIRS PĖSTIESIEMS IR DVIRATININKAMS

  • 3

Trečiadienį minint Tarptautinę dieną be automobilio, gyventojai kviečiami mašinas palikti namie, kai kuriose savivaldybėse viešuoju transportu bus galima keliauti nemokamai, miestai centrines gatves skirs pėstiesiems ir dviratininkams.

Vilniuje Gedimino prospekto erdvė bus atverta tik pėstiesiems ir dviratininkams, joje numatytos įvairios aktyvios veiklos, vyks netaršių transporto priemonių paroda.

Šiauliuose šia proga organizuojamos lenktynės – nuo prekybos centro „Akropolis“ iki Prisikėlimo aikštės lenktyniaus penki dalyviai bėgs, važiuos elektriniu paspirtuku, dviračiu, lengvuoju automobiliu ir autobusu.

Kauno, Panevėžio, Trakų, Pakruojo‚ Palangos, Kėdainių, Joniškio, Marijampolės, Šiaulių, Kaišiadorių, Radviliškio, Utenos ir Jonavos gyventojai galės nemokamai naudotis viešuoju transportu. Plungėje už važiavimą viešuoju transportu nereikia mokėti visus metus.

Kauniečiai tą dieną nemokamai galės išbandyti ir vandens transportą – paplaukioti laivu „Žalgiris“. Jis kursuos kas dvi valandas nuo Vytauto bažnyčios iki Nemuno santakos su Nevėžiu ir atgal.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Nebežino mūsų subinlaižiai kaip bekvailioti, kad tik įtiktų jankiams. Gerai dar, kad ne gruodžio mėnesį paskelbė tą dieną...

Kaunas

Lietuva tokioje gamtinėje zonoje, kad dviračiais važinėti visus metus negalima.Yra žiema, ruduo ,pavasaris ,per šiuos metų laikus važiuojant dviračiais bus daugiau ligonių o ne sveikų žmonių.Nereikia agituoti ir propaguoti tokį važiavimą. Geriau elektromobiliųs reikia Lietuvos žmogui siūlyti ,padeti isigyti iperkamomis kainomis.

Lietuvis

Tarp eglynu ir agrastu pilnos gatves dviratastu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS