Ministrė skatina skiepytis dar nespėjusius to padaryti švietimo darbuotojus | kl.lt

MINISTRĖ SKATINA SKIEPYTIS DAR NESPĖJUSIUS TO PADARYTI ŠVIETIMO DARBUOTOJUS

  • 6

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė kreipėsi į mokytojus, dėstytojus, švietimo ir studijų įstaigų darbuotojus, dėkodama visiems pasiskiepijusiems ir skatindama tai padaryti anksčiau nespėjusius.

„Nors pats vasaros įkarštis, o rugsėjis dar atrodo tolokai, pamažu visi rengiamės naujiems mokslo metams. Norime, kad jie būtų sklandūs, saugūs, kad klasėse ir auditorijose vėl skambėtų mokinių ir studentų balsai. Pasiilgome gyvų susitikimų, pamokų, paskaitų, pokalbių.

Man labai džiugu, kad galimybe skiepytis pasinaudojo daugiau kaip 73 proc. švietimo ir daugiau kaip 80 proc. aukštojo mokslo įstaigų darbuotojų. Dėkoju ir džiaugiuosi, kad pasitikime mokslu ir mokslininkais, kurie sukūrė vakcinas, kad visi galėtume lengviau atsikvėpti ir grįžti į pilnakraujį, anksčiau įprastą gyvenimą“, – sako ministrė J. Šiugždinienė.

Artėjant rudeniui, pasak ministrės, prasidedant įvairių virusų sezonui, taip pat mutuojant COVID-19 virusui, labai svarbu padaryti viską, kad užkirstume kelią jam plisti, sumažintume naujos bangos tikimybę, apsaugotume silpnesniuosius visuomenės narius.

„Jei norime rudenį be trikdžių tęsti darbus, būtina, kad imunitetą virusui turėtų kuo didesnė visuomenės dalis. Todėl raginu tuos, kurie dar nesiskiepijo, suskubti tai padaryti. Dėl mūsų pačių, dėl visos švietimo ir mokslo bendruomenės. Tegu mokyklos, kolegijos, universitetai nenutyla, tegu šurmuliuoja visus mokslo metus“, – kreipimesi ragina švietimo, mokslo ir sporto ministrė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

As

O tu pati kodel nesikiepiji?

Hugo

Jurgita šiugždinienė griaužk morka, ne tau auškinti ką daryti ž....!!!!!

milijonierės nurodymai

vargo p........
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS