Mirė žinoma dizainerė E. Puodėnienė | kl.lt

MIRĖ ŽINOMA DIZAINERĖ E. PUODĖNIENĖ

  • 12

Birželio 3 dieną mirė dizainerė, verslininkė, prekės ženklo „Buboo“ įkūrėja Erika Puodėnienė. Apie tai pirmadienį pranešta feisbuko grupėje „Lietuvos kūrėjai“.

„Mes daugybę kartų Jums rašėme apie Buboo šeimą, apie kepures, suvienijusias šeimas, apie kokybės troškimą ir ėjimą pirmyn, kupiną nuoširdumo, tikrumo, bendrystės. Už šio šeimos verslo vairo stovėjo Erika ir Mindaugas, kurie kūrė Lietuvai, Lietuvą, Lietuvoje.

Jų mažas šeimos verslas kopė į kalnus, lankė tarptautines parodas, dideliu darbu įrodė, kad kai tiki tuo, ką darai – gali nuveikti labai daug. Erika visada norėjo daug, ji gyveno pilna koja, kiek tik galėjo, į kiekvieną renginį ji registruodavosi trumpa žinute „Būsiu“.

Deja, birželio 3 dieną Erika Puodėnienė pralaimėjo kovą su ilgai ją kankinusia liga. Ši žinia persmelkė visą bendruomenę – dar negalime tuo patikėti, kad prigriebusi kokį skanėstą ji nebeįlėks į susitikimus, nebesidalins savo patirtimi, kad nebeparašys tos žinutės „Būsiu”, – rašoma feisbuko grupėje „Lietuvos kūrėjai“.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

to Ddd

kas tave taip nuskriaude, kad gaila graziu zodziu isejusiam zmogui?

Ddd

BAIKITE SUDUS RASINEJA.VISAI JI NEZINOMA IR TAS JOS ZENKLAS NEDAUG KAM ZINOMAS O KAD VERSLININKE TAI VISAI PATYLETUMET

šiandien

Užuojauta , niekas nežinoje kas yra žinom
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS