Neformaliojo švietimo projektams paskirstyta 150 tūkst. eurų | kl.lt

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO PROJEKTAMS PASKIRSTYTA 150 TŪKST. EURŲ

  • 0

Neformaliojo švietimo projektams paskirstyta 150 tūkst. eurų, pirmadienį skelbia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Vykusiame konkurse iš 89 paraiškų buvo atrinktos 26, kurioms bus skiriamas finansavimas. Vienas projektas trunka ne trumpiau negu 3 mėnesius.

Atrinkti projektai, padedantys lavinti vaikus gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse, stiprinti sveiką gyvenseną, skatinantys bendradarbiavimą tarp nevyriausybinių organizacijų.

Prioritetai teikti tiems projektams, kurie sudaro galimybes dalyvauti didesniam vaikų skaičiui keliose savivaldybėse, taip pat, jei projekto veiklos vyksta ir per mokinių vasaros atostogas, įtraukia vaikus iš socialinės rizikos šeimų ar turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių.

Kaip teigia ministerija, vasarą ir mokslo metais bendrojo ugdymo ir meno mokyklos, universitetai, viešosios, koncertinės įstaigos, jaunimo centrai vaikams pasiūlys įvairių veiklų: atrasti ir išbandyti biomimikrijos galimybes, mokytis groti su legendinio „Trimito“ orkestro muzikantais, keliauti po Lietuvą, išbandyti save tarptautiniame vaikų vasaros universitete, sportuoti, konstruoti.

Informacija, koks projektas kada prasidės, kokios galimybės jame dalyvauti, bus skelbiama konkrečioje mokykloje, kuri dalyvauja viename ar kitame projekte. 

Teikti paraiškas ir gauti finansavimą savo projektams šiame konkurse galėjo neformaliojo vaikų švietimo ar kitos įstaigos, asociacijos – visi, kurie turi teisę užsiimti neformaliojo vaikų švietimo veikla.

2018 metais konkurso veiklose dalyvavo daugiau nei 14 tūkst. vaikų iš Lietuvos ir užsienio mokyklų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS