Nuspręsta: Ukmergė nebus uždaryta – bent kol kas | kl.lt

NUSPRĘSTA: UKMERGĖ NEBUS UŽDARYTA – BENT KOL KAS

  • 6

Vyriausybės komitetas ketvirtadienį nusprendė neįvesti apribojimų judėjimui koronaviruso paveiktoje Ukmergės savivaldybėje, be ragina gyventojus susilaikyti nuo nebūtinų išvykų.

„Miestas nebus uždarytas – bent kol kas. Kažkokie ypatingi apribojimai taip pat dar nėra įvedami. Tačiau ko tikrai primygtinai prašome ukmergiškių – susilaikyti nuo absoliučiai visų nebūtinų keliavimų po miestą. Įskaitant draugų, giminių lankymą bei panašius dalykus. Kitų miestų gyventojus raginame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Ukmergę“, – feisbuke po posėdžio rašė premjeras Saulius Skvernelis, vadovaujantis komitetui dėl COVID-19 sukeltos situacijos valdymo.

„Policijos bus paprašyta itin griežtai ir nuolat tikrinti, ar asmenys, kurie turi būti saviizoliacijoje, to laikosi. Lygiai taip pat bus stebima, ar visi gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Piktybiškai to nepaisantiems ar ignoruojantiems bus taikoma atsakomybė“, – sako jis.

Policijos bus paprašyta itin griežtai ir nuolat tikrinti, ar asmenys, kurie turi būti saviizoliacijoje, to laikosi.

Kaip pranešė Vyriausybė, Sveikatos apsaugos ministerijai nurodyta plėsti ukmergiškių testavimo apimtį, čia bus įsteigtas mobilusis patikros punktas. Vietos medikams, savanoriams, policijos pareigūnams, savivaldybės darbuotojams ir kitiems bus skirtos papildomos apsaugos priemonės.

Be kita ko, suderinus su vietos savivaldybe, planuojama dezinfekuoti pagrindines miesto gatves ir kitas vietas.

„Pabrėžiu, kad maisto ir kitų būtinųjų prekių tiekimui į Ukmergę nebus taikomi jokie ribojimai, žmonėms nėra ko nerimauti, tikrai nieko nepritrūks“, – teigia S. Skvernelis.

Ukmergėje nuo COVID-19 mirė trys žmonės. Koronavirusas nustatytas ir aštuoniems ligoninės medikams, dauguma personalo šiuo metu yra saviizoliacijoje, ligoninėje veikia tik vienas skyrius, jo pacientai ir ligoninės personalas – testuojami.

Naujausiais oficialiais duomenimis Lietuvoje yra patvirtinta 290 susirgimų koronavirusu COVID-19.

Gairės: koronavirusas, Ukmergė, Ukmergės ligoninė, viruso židinys, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Dddd

Kiek dar mirčių ir užsikrėtusiųjų reikia, kad pagaliau būtų priimti teisingi ir reikalingi sprendimai?

Anonimas

NEGALIMA uzdaryti tol kol nepasieksim Italijos, Ispanijos lygi. Didele dalis zmoniu privalo buti ismarinti, kiti suvaryti i konclagerius. Be pinigu ir bado porciju kortelem . Toks milijardieriu planas kuris sekmingai igyvendinamas tyliai ir prisidengian humanisku sukiu ,, viskas daroma del jusu gyvybiu isgelbejimo. VIEKIA.

viruss

To aš manau ir...norėčiau-----neužsiimk saviveikla ))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS