Pirmąją Kalėdų dieną policija patikros postuose apgręžė daugiau nei 3,3 tūkst. automobilių | kl.lt

PIRMĄJĄ KALĖDŲ DIENĄ POLICIJA PATIKROS POSTUOSE APGRĘŽĖ DAUGIAU NEI 3,3 TŪKST. AUTOMOBILIŲ

Pirmąją Kalėdų dieną dėl galiojančio draudimo vykti į kitas savivaldybes patikros postuose policija nepraleido daugiau nei 3,3 tūkst. automobilių.

„Iš viso buvo neįleisti 3365 automobiliai“, – BNS šeštadienį sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Nuo praėjusios savaitės vidurio, kuomet buvo įvesti judėjimo ribojimai, postuose pareigūnai apgręžė beveik 25 tūkst. transporto priemonių. Beveik septyni tūkstančiai jų apgręžti per Kūčias ir Kalėdas.

Policijos pareigūnai už karantino reikalavimų nesilaikymą praėjusią parą surašė 125 protokolus, 11 iš jų – už judėjimo tarp savivaldybių pažeidimus.

Pasak R. Matonio, daugiausiai protokolų surašyta už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, taip pat būriavimosi ir kaukių dėvėjimo reikalavimų pažeidimus.

Anot jo, tris protokolus pareigūnai surašė ir dėl švenčių, vykusių su daugiau nei vienu šeimos ūkiu.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Policija ragina keliaujančius gyventojus pateikti dokumentus, įrodančius teisę judėti.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Mbn

Juk farai platitna virusa su kiekvienu susstabdytu tirį kpntakta ranlų jie nedensifikoja

Bbbb

Reikia farus be eilės paskiepiti nes jie nupušo

Hut

I mega praleidžia o adgal klause ka tet veikiau grynį beprošiai jau jiems stoga rauna
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS