Plūstelės pasakiška šiluma: vieną dieną orai net primins vasarą | kl.lt

PLŪSTELĖS PASAKIŠKA ŠILUMA: VIENĄ DIENĄ ORAI NET PRIMINS VASARĄ

Nuo pirmadienio šalyje šils ir maloni rudeniška šiluma išsilaikys kone visą savaitę.

Jau sekmadienį dieną pro debesis gana dažnai pasirodys saulė ir palis tik vietomis ir negausiai. Vėjas pūs iš pietvakarių, pietų, jo greitis sieks 5-10 m/s. Temperatūra dieną sieks 12–16 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus pietiniame šalies pakraštyje, kur termometrai gali parodyti ir 17 laipsnių šilumos, o vėsiausia bus šiaurės vakaruose, kur ir lietaus tikimybė didžiausia, LRT Radijui sakė sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.

Pirmadienį šalies orus lems šiltasis atmosferos frontas. Naktį lietus prognozuojamas daugelyje rajonų, bet intensyvesnis jis bus šalies šiaurėje. Pietų vėjas ims stiprėti ir bus smarkokas. Rytą pajūryje vėl tikėtini gūsiai iki 15-18 m/s. Temperatūra naktį bus 8-13 laipsnių šilumos. Dieną tankesni debesys ir nedideli lietūs bus labiausiai tikėtini tik šiauriniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose. Tačiau, pasak sinoptikės, šiltas pietų vėjas suksis iš pietvakarių, vakarų, bus smarkus ir vėl gūsiai vietomis sieks 15-18 m/s. Dieną bus maloniai šilta – termometrai rodys nuo 16 laipsnių šilumos šiaurės vakaruose iki 20 laipsnių centriniuose bei pietiniuose rajonuose.

Nuo antradienio, pasak sinoptikės, temperatūra bus tik vienu kitu laipsniu vėsesnė. Trečiadienį vėl prognozuojama, kad oras įšils iki 20 laipsnių šilumos. Vis dėlto vyraujanti kitos savaitės pusės temperatūra bus tarp 14-18 laipsnių šilumos.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Sutinku

kad vasara taip pokštautų iki Kalėdų:D)

haa

galesit su triusikais po miesta varinet ir i upe maudytis varyt...

Piladelpiju svajos

16 pasakiška?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS