Po kaitros orai trumpam atlėgs tik savaitės pradžioje | kl.lt

PO KAITROS ORAI TRUMPAM ATLĖGS TIK SAVAITĖS PRADŽIOJE

Kelias dienas iš eilės tvyrantis karštis truputį atlėgs tik kitos savaitės pradžioje, teigia sinoptikai.
 

 

Šeštadienis Lietuvoje buvo vis dar karštas – didžiojoje šalies dalyje vyravo 26-29 laipsnių šiluma. Karščiausia buvo Alytaus, Varėnos, Vilniaus apylinkėse, o vėsiausia – pajūryje: Palangoje, Klaipėdoje, LRT Radijui sakė sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, nuo vidurdienio daug kur numatomi trumpi lietūs, vietomis smarkūs su perkūnija, tikėtina ir kruša, vėjo gūsių sustiprėjimas.

Sekmadienį bus truputėlį vėsiau, nes jau pradėję formuotis kamuoliniai debesys keliauja per vakarinius šalies rajonus, Klaipėdos, Telšių apskritis, ten griaudės perkūnija. Nuo Baltarusijos rytinių šalies rajonų link taip pat atkeliauja lietaus su perkūnija debesys. Pirmoje nakties pusėje lietaus dar bus, bet antroji pusė bus ramesnė, sakė sinoptikė.

Tačiau temperatūra, pasak jos, naktį laikysis labai panaši kaip ir pastarosiomis naktimis – tarp 15-20 laipsnių šilumos. Jau apie pietus sekmadienį vėl daugelyje rajonų lis lietus ir neleis temperatūrai pasiekti 30 laipsnių. Sekmadienį dieną oras šils iki 23-28 laipsnių šilumos.

Vėsiausia bus Žemaitijoje, o šilčiausia – pietryčių Lietuvoje.Savaitės pradžioje karščiai truputį atlėgs. Pirmosios kitos savaitės dienos išliks drėgnos, vėjuotos. Temperatūra kils iki maždaug 27 laipsnių. Tačiau nuo trečiadienio šiluma vėl grįš, lietus trauksis ir bus vėl labai karšta, sakė sinoptikė S. Dalinkevičiūtė.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Pilietis

Lietuviškos vasaros buvo visai kitokios,nuo šitų Afrikietiškų orų, blogą darosi.Šlykštu buti visada šlapių, kuo daugiau maudaisi tuo karščiau darosi ir šlampi daugiau. Šlykštu.

antanas

Įdomu kada pradės normaliai veikti lietuviška LHMT orų svetainė?Senoji svetainė veikė puikiai ir buvo pakankamai informatyvi.Sukūrus naujają ir panaikinus senają, tapo neįmanoma ja naudotis.Tikriausiai kūrimo darbai buvo patikėti mėgėjams nelabai išmanantiems šį darba.Tenka naudotis rusiškomis, norvegiškomis ,o norėtųsi naudotis sava, lietuviška.

Cha cha

O dabar - tikra liūtis.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS