Prezidentas ir pirmoji ponia siunčia sveikinimus Motinos dienos proga | kl.lt

PREZIDENTAS IR PIRMOJI PONIA SIUNČIA SVEIKINIMUS MOTINOS DIENOS PROGA

  • 7

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana sveikina visas Lietuvos motinas Motinos dienos proga.

„Mama – tai tas žmogus, be kurio mes neįsivaizduojame savo gyvenimo.

Tai – žmogus, palytėjęs mus ir išleidęs pažinti pasaulio. Tik mama gali taip kilniai atleisti mūsų klaidas ir paslydimus, nes ji visa širdimi trokšta mums geriausio.

Brangios mamos, Jūs esate tas gyvybės siūlas, kuris suneria skirtingas kartas ir dovanoja mums viltį. Esate palaimintos. Didžiuokitės savo vaikų pasiekimais, nes Jūs to nusipelnėte!

O šiandien mes, vaikai, pagerbiame visas mamas! Ir esančias šalia, ir gyvenančias mūsų mintyse.

Mielos mamos, močiutės, globėjos,

būkite laimingos, būkite mylimos, apsuptos vaikų juoko ir šviesos. Su Motinos diena!“ – rašoma prezidento ir pirmosios ponios sveikinime.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

tai

tik biurokratiskai /lydekine/ cermonija kuri buktai privaloma pagal veidmainiskus paprocius paliekant uzmarsty esminius ?? kurie nesilldo situ /ponu/ savimeiles reikejo pasveikint ir chanovska juk ji irgi motina ir paklaust kur jos vaikai gal ir jiems reikia pagalbos bet ne viskas pagal ciniskaimonarhini etiketa ir ta daro arogantiskas zemaitis tiesiog nesitiki kaip galima taip saltai suvaidint kai daugumai iki gerio /kalnai/?;;;

JO

susireikšminus moteris,nei ją kas rinko,nei laukia jo sveikinimo.Ponia Adamkienė buvo savo vietoje

Koziol \\\\\.../////

O sakėt Lietuvai prezidentas nereikalingas.---Dar kaip reikalingas,kas pasveikintų mamas,jei ne prezidentas tai vargšelis Jurbarko banditas kalėjime bachurus linksmintų,icikai raudotų.---Dar vienas privalumas darbą turi, algą gauna ir apie save kiek dar darbo vietų sukuria.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS