Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo pavaduotoja laikinai tapo A. Teišerskienė | kl.lt

RESPUBLIKINĖS ŠIAULIŲ LIGONINĖS VADOVO PAVADUOTOJA LAIKINAI TAPO A. TEIŠERSKIENĖ

  • 6

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nuo pirmadienio direktoriaus pavaduotojos administravimui pareigas laikinai pradėjo Asta Teišerskienė.

Kaip pranešė ligoninė, pastaruosius daugiau nei 20 metų A. Teišerskienė dirbo finansų sektoriuje dviejuose Lietuvos komerciniuose bankuose.

Ji pakeitė iš darbo išėjusią Aušrelę Šalkauskienę.

2021 metais A. Šalkauskienė kartu su tuomečiu ligoninės generaliniu direktoriumi Petru Simavičiumi bei  infrastruktūros direktoriumi Vygentu Jociumi figūravo baudžiamojoje byloje.

Strateginio valdymo skyriaus vadovę Šiaulių apygardos teismas buvo pripažinęs kalta dėl piktnaudžiavimo ir didelės vertės svetimo turto pasisavinimo.

Pirmos instancijos teismas A. Šalkauskienei skyrė subendrintą dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams, be to, trejiems metams buvo atėmęs teisę dirbti vadovaujantį darbą Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir kitose valstybės ar savivaldybės institucijose, įstaigose ar įmonėse.

Visi trys kaltinamieji sprendimą buvo apskundę Lietuvos apeliaciniam teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Medike

O man patinka plauku spalva.

Kaunas

Teišerskienė dirbo bankuose o prie ko ligoninės pavaduotoja,ką ji nusimano apie mediciną.Pažiūrėkite i jos veidą,jis sako, kad ir banke nebuvo geras darbuotojas o medicinoje iš vis nesuderinama.Kas dedasi Lietuvoje o varge, atšaukite visą vyriausybę ir kuo greičiau.

Bankininkai į ligonines

Atrodo, kad nevisprotis Dulkys stato savo nevisprotes kalėkas ir taip prives lietuvos sveikatos apsaugą iki bankroto.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS