Šauktinių sąraše – ir A. Sabonio sūnūs | kl.lt

ŠAUKTINIŲ SĄRAŠE – IR A. SABONIO SŪNŪS

Šiais metais į kariuomenę šaukiamų jaunuolių sąraše atsidūrė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento Arvydo Sabonio sūnūs, krepšininkai Domantas ir Tautvydas, BNS trečiadienį patvirtino federacija.

„Galiu patvirtinti, kad šauktinių sąraše yra abu Lietuvos krepšinio federacijos prezidento A. Sabonio sūnūs Domantas ir Tautvydas“, – sakė LKF atstovas spaudai Vaidotas Zajarskas.

Visgi krepšininkams atlikti tarnybos tikriausiai neteks, nes ji gali būti atidėta asmenims, turintiems išskirtinių gabumų ir laimėjimų mokslo, meno, sporto ar kitose srityse ir kurie savo veikla garsina Lietuvos vardą.

21-ių D. Sabonis atstovauja NBA rungtyniaujančiam Indianos „Pacers“ klubui, o 25-ių T. Sabonis žaidžia Kasteljono komandoje antrojoje Ispanijos krepšinio lygoje.

Pastarasis jau trečią kartą patenka į šauktinių sąrašus, šiemet jis Kauno padalinyje pašauktas 5026 numeriu. Tame pačiame padalinyje D. Sabonis pašauktas 3715 numeriu.

Šiemet devynių mėnesių tarnybai įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose bus pašaukti beveik 3,9 tūkst. karo prievolininkų. Tai trimis šimtais daugiau karių nei pernai.

Krašto apsaugos ministerija prognozuoja, kad nepaisant išliksiančio didelio vadinamųjų savanorių ir pirmumo tvarka tarnybą atliksiančių šauktinių aktyvumo, į kariuomenės dalinius šiemet teks vykti ir daliai tikrųjų karo prievolininkų. Pernai privalomai pašaukti 53 jaunuoliai.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

VYTAUTAS

kuo tas saboniukas garsina Lietuva.Juk jis subinę pardavęs seniai garsina tuos,kas daugiau moka,kaip ir senis.Senis kažkodėl su bulkute reklamuoja LIDLĄ.Atrodo,kad pastoviai alkanas.Gerbtu nors save,pardavė Lietuvą seniai išvažiuodamas į jankiją ir bliovė,kad gryž,o sugryžo,kada jankiai išmetė,kaip invalidą.

Kur?

Idomu ,o kaip ir kur atliktu pareiga tevynei turintis dvi pilietybes.Pav.Rusijos ir Lietuvos,o kad ir Amerikos.?

Manau

O juk ne i sanatorija vaziuoja.Ligoninej gulejau po sunkios opefacijos .Palata mazyte .Trys lovos ,tos pacios nusedetos i viena puse.Esi neigalus,ir apsisukti negali,riedi lauk.Per daug nori jaunimeli.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS