Savaitės pradžia bus sausesnė ir šiltesnė | kl.lt

SAVAITĖS PRADŽIA BUS SAUSESNĖ IR ŠILTESNĖ

Naujos savaitės pradžia bus palyginti sausesnė nei sekmadienis. Įkyresnis lietus sugrįš nuo savaitės vidurio.

Didesnėje Lietuvos dalyje sekmadienio rytą dangus buvo giedras, bet ties pietvakariniais šalies regionais jau pradeda telktis tankesni debesys, su jais pas mus artėjant vidurdieniui atkeliaus ir lietus, LRT radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. Rytą oro temperatūra pasiskirstė tarp 9-15 laipsnių šilumos. Pasak sinoptikės, su pietryčių vėju sekmadienį sulauksime šilumos pliūpsnio. Rytų ir Pietų Lietuvoje temperatūra spės pakilti temperatūra iki 24-27 laipsnių šilumos, tik prie jūros ir Žemaitijoje bus kiek vėsiau – nuo 20 iki 23 laipsnių šilumos, nes būtent šituos regionus dar šiek tiek prieš vidurdienį turėtų pasiekti lietaus debesys. Šiuose regionuose lis gana įkyriai, intensyviai, kai kur net ir smarkiai, sakė sinoptikė. Kituose Lietuvos regionuose sekmadienį lankysis trumpalaikiai lietūs, juos lydės perkūnija bei staigesni vėjo sustiprėjimai iki 15-17 m/s. Tad Rytų Lietuvą lietus pasieks tik antroje dienos pusėje, gal net artėjant vakarui.

Savaitės pradžia bus palyginti sausesnė už sekmadienį. Ateinančią naktį palynos tik vietomis, o dieną, nors ir daugelyje rajonų numatomi trumpi lietūs, jų intensyvumas bus gerokai mažesnis. Vienur kitur dienos metu sugriaudės ir perkūnija, tačiau pietų, pietvakarių vėjas bus ramesnis nei sekmadienį, naktis šiltesnė – nuo 12 iki17 laipsnių šilumos. Dieną galėsime pasidžiaugti ir 20-25 laipsnių šiluma.

Antradienis turėtų būti dar sausesnis negu pirmadienis. Trumpalaikiai palynojimai klius tik kai kam, netgi ne visuose šalies regionuose. Vėjas dar labiau silpnės. Naktis bus kiek vėsesnė – 9-14 laipsnių šilumos. Dienos metu oras šils iki 20-25 laipsnių šilumos.

Nuo savaitės vidurio mus lankys vėl įkyresni ir gausesni lietūs.

Gairės: orai, vasara, šiluma, lietus
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS