Šventinį savaitgalį beveik 1 tūkst. šaulių padės budėti pareigūnams | kl.lt

ŠVENTINĮ SAVAITGALĮ BEVEIK 1 TŪKST. ŠAULIŲ PADĖS BUDĖTI PAREIGŪNAMS

  • 1

Velykų savaitgalį šauliai telkia rekordines pajėgas drauge su kitais pareigūnais budėti savivaldybėse užtikrinant karantino sąlygų laikymąsi.

Beveik 1000 šaulių šį savaitgalį pagelbės policijos pareigūnams kontroliuoti asmenų patekimą į šalies miestus ir miestelius 11 savivaldybių, drauge prižiūrės viešąją tvarką, dirbs mobiliuosiuose punktuose, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

Policija skelbė, jog savaitgalį tvarką ir judėjimą prižiūrės sutelktos beveik 3 tūkst. policininkų pajėgos. 

Iki šiol, po karantino paskelbimo, savaitgaliais miestų gatvėse, parkuose, paežerėse ir mėgstamose žmonių susibūrimo vietose patruliuodavo daugiau kaip 200 šaulių.

„Šauliai yra pasirengę sustiprintomis pajėgomis padėti policijos pareigūnams vykdyti tas užduotis, kurios yra skiriamos. Esame gavę papildomų prašymų iš aštuonių policijos komisariatų sustiprinti patruliavimą miestuose ir miesteliuose, taip šauliai atlaisvins policijos pareigūnus kelių kontrolės ir kitoms užduotims vykdyti“, – apie šaulių pagalbą policijai kalbėjo Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Koryzna.

Šauliai savaitgalį tęs ir iki šiol vykdytas veiklas: budės mobiliuose koronaviruso patikros punktuose, savanoriaus karštojoje koronaviruso linijoje 1808,  taip pat padės užtikrinti maisto, vaistų pristatymą saviizoliacijoje esantiems ir rizikos grupei priklausantiems asmenims, budės prie šalies ligoninių ir prižiūrės viešąją tvarką, šauliai-vairuotojai užtikrins ligonių bei medicininių reagentų pervežimą.

Siekiant išvengti didesnio koronaviruso plitimo Vyriausybė per Velykas uždraudė judėjimą tarp miestų ir miestelių be rimtos priežasties.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Gerai tiems šauliams -

corona nebaisi ir subines pravėdins tyram ore.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS