Trečiadienio vakarą grįžę į Lietuvą atsidūrė ne karantine, o išvyko namo | kl.lt

TREČIADIENIO VAKARĄ GRĮŽĘ Į LIETUVĄ ATSIDŪRĖ NE KARANTINE, O IŠVYKO NAMO

  • 11

Valstybiniam ekstremaliųjų situacijų centrui vadovaujančio sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu visi grįžę iš užsienio turi būti karantinuoti specialiose savivaldybės paruoštose patalpose.

Tačiau trečiadienio vakarą iš Ispanijos Alikantės miesto atskridę Lietuvos piliečiai buvo paleisti namo, nors toks įsakymas dar nėra atšauktas, rašo portalas 15min.lt.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius savo feisbuko paskyroje buvo rašęs, kad iš žmonių, dirbančių oro uoste, gavo nepatvirtintų žinių, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos kardinaliai pakeitė savo pozicijas ir naujai grįžusių keliautojų iš oro uosto nebesiunčia į viešbučius, o leidžia karantinuotis namuose.

Meras pareiškė, kad tai dar nėra patvirtinta informacija.

Priminsime, kad naktį iš pirmadienio į antradienį įsigaliojo sveikatos apsaugos ministro A. Verygos įsakymas, kuriuo savivaldybės įpareigojamos pasirūpinti grįžtančiųjų iš užsienio asmenų privalomuoju izoliavimu.

Pirmoji izoliacijos naktis viename Vilniaus viešbutyje baigėsi kraujo praliejimu – tarp dviejų viešbutyje izoliuotų vyrų trečiadienio naktį kilo konfliktas, abu vyrai atsidūrė ligoninėje.

 

 

GALERIJA

  • Trečiadienio vakarą grįžę į Lietuvą atsidūrė ne karantine, o išvyko namo
Gairės: koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, karantinas, COVID-19 karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Koma

Simasiaus matyt draugu yra negrizusiu kad jis nepaklusta aukstesnei instancijai.. Gal ji pati izoliuoti nuo visuomenes kad negrukdytu dirbti.. Kas cia bus jei visi prades daryti ka noriu..

xujačius

jokios žmogaus teisės negali galioti maro metu, valkatoms žudikams galioja ,o mums ne.

Fomas

Svolociai?Mūsų sveikatos sąskaita pradėjo taupyti pinigus.O gal tai diversija?Kieno nurodymu?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS