Vidaus reikalų ministerija ieško Informatikos ir ryšių departamento vadovo | kl.lt

VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJA IEŠKO INFORMATIKOS IR RYŠIŲ DEPARTAMENTO VADOVO

Vidaus reikalų ministerija (VRM) vasario 21 dieną planuoja skelbti Informatikos ir ryšių departamento vadovo konkursą.

„Išaugus geopolitinėms grėsmėms ir padidėjus kibernetinių atakų skaičiui, valstybės informacinių sistemų ir kritinės infrastruktūros saugumo klausimas tapo ypač aktualus. Naujojo vadovo laukia atsakinga ir svarbi misija – užtikrinti, kad 19 valstybei ir vidaus reikalų sistemai gyvybiškai svarbių informacinių sistemų ir duomenų registrų veiktų sklandžiai ir būtų nuolatos tobulinami“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Kaip pranešė VRM, 150 darbuotojų komandą motyvuoti ir sutelkti gebančio vadovo bus ieškoma penkerių metų kadencijai. Būsimam departamento vadovui keliami nepriekaištingos reputacijos, aukštojo universitetinio išsilavinimo ir trejų metų vadovaujamo darbo patirties reikalavimai.

Informatikos ir ryšių departamentas atsakingas už Vidaus reikalų informacinės sistemos, Lietuvos nacionalinės Šengeno informacinės sistemos, Lietuvos nacionalinės vizų informacinės sistemos, kitų valstybės informacinių sistemų, registrų, taip pat informacinių išteklių, kurių tvarkytojas yra departamentas, kūrimą, tvarkymą, plėtrą, technologinį suderinamumą ir saugą.

Departamentas taip pat užtikrina Lietuvos viešojo saugumo ir pagalbos tarnybų skaitmeninio mobiliojo radijo ryšio tinklo, Vidaus reikalų telekomunikacinio tinklo kūrimą, tvarkymą, plėtrą ir saugą bei jo komponentų technologinį suderinamumą, atitiktį teisiniams reikalavimams. Departamentas teikia informacinių technologijų paslaugas Vidaus reikalų ministerijai ir pavaldžioms įstaigoms.

Konkursą organizuoja naujai įsteigta Viešojo valdymo agentūra.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

šurajevą paimkit arkliagalvės draugą

jis lakstydamas su nusmauktom kelnėm ir pliku pimpalu jums tiek ryšių pritrauks, viso pasaulio pedofilus, pederastus, zoofilus, nekrofilus, telefonai ministerijoj užkais nuo skambučių

Anonimas

IŠSILAVINIMAS NEBŪTINAS

Klounada

ta storuli su zaliais akiniais paimk. :DDD
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS