Klaipėdos visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią savaitę nustatyti 95 naujų gripo atvejai, iš jų 33 – vaikams. Prieš porą savaičių gripu sirgo 100 klaipėdiečių, iš jų 51 – vaikas.
Šiek tiek sumažėjo ligoninėse dėl gripo gydomų sunkių pacientų. Tad praėjusią savaitę dėl sunkios gripo ligos eigos į Klaipėdos apskrities ligonines buvo paguldyta 18 pacientų, iš jų 3 – vaikai.
Kiek anksčiau į ligonines pateko 20 ligonių, iš jų 12 – vaikų.
Praėjusią savaitę ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis susirgo 976 klaipėdiečiai, iš jų 647 – vaikai iki 17 metų. Prieš porą savaičių virusinėmis infekcijomis uostamiestyje sirgo 1 007 gyventojai, iš jų 702 – vaikai.
Per savaitę sergamumo rodiklis nuo 63,4 atvejo 10 tūkst. gyventojų nukrito iki 61,4 atvejo.
Palyginti su pernai tuo pačiu laikotarpiu, šiemet sergamumas peršalimo ligomis buvo 1,4 karto didesnis.
Naujausi komentarai