Didi padėka Vyriausybei | kl.lt

DIDI PADĖKA VYRIAUSYBEI

Mūsų valdžiai ir vėl nepatinka pagyvenę žmonės. Negana to, kad miesteliuose ir bažnytkaimiuose išnaikino paštus, nėra bankomatų, naikina ligonines, o dabar nori atimti ir paskutinę susisiekimo priemonę – automobilį.

Niekas mums neduoda suvestinių, kiek naktimis senjorai laksto keliuose „su promilėmis“, kiek apsvaigę nuo narkotikų. Niekas oficialiai nepraneša, kiek senjorų, viršijusių greitį, sukelia avarijų. Mano nuomone, visa tai daro jaunimas ir jiems turi būti uždėtas apynasris. O mes, pagyvenę žmonės, važinėjame dienomis tik į parduotuvę, ligoninę ar sodą. Laiko turime ir lakstyti nemėgstame.

Aš turiu 30 metų vairuotojo stažą ir nesu padariusi nė vienos avarijos. Draudimą moku tvarkingai kasmet. Nuolaidų negaunu jokių. Mano pinigai atitenka tiems, kurie „suplaka“ ne tik savo, bet ir kitų mašinas. Tai kodėl valdžia nori būtent mus skriausti? Kodėl ir vėl turime grūstis poliklinikos eilėse dėl pažymos, jei mes esame dar gana sveiki ir galintys vairuoti? Nė vienas pagyvenęs žmogus nesės prie vairo, jei pasijuto blogai, o paprašys kaimyno ar sūnaus, kad nuvežtų į polikliniką.

Kodėl mūsų išrinktieji amžinai tyčiojasi iš mūsų? Kaip kaimo žmogui pasiekti bankomatą arba polikliniką? Dabar viskas kompiuterizuota, bet niekas nepagalvojo, kad kaimietis to kompiuterio neturi.

Mus valdo ne išmintingi politikai, o tarsi kažkokie atėjūnai. Savo įstatymais, nutarimais ne padeda žmonėms, o visą laiką tik sunkina gyvenimą, sugalvodami naujų mokesčių, ribojimų, draudimų ir taisyklių. Kainos didėja ne dienomis, o valandomis ir niekam dėl to galvos neskauda. Vyriausybė galėjo kainoms uždėti „lubas“, bet pareiškė, kad čia ne jos reikalas. Mokėkite, žmoneliai, kiek oligarchai paprašys, ir nedejuokite. Todėl mūsų, senjorų, vardu dėkoju mūsų „nuostabiai“ Vyriausybei, kuri visą dėmesį skiria žmogui, kaip nuo jo nuplėšti paskutinius marškinius.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Išvada

Nėra Lietuvoj jokios vyriausybės. Yra tik jankių padlaižių gauja, pripuolusi prie lovio.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS