Nėra ko čia taip jau labai pykti | kl.lt

NĖRA KO ČIA TAIP JAU LABAI PYKTI

Dabar vos ne kiekvienoje televizijos laidoje vis kaltinamas Remigijus Žemaitaitis, kad drįso, matai, įtarti, jog dalis labdarai surinktų pinigų nukeliavo nežinia kur. Kitaip sakant, galėjo būti pasisavinta ar net pavogta.

Ar tikrai tas Seimo narys toks jau neteisus?

Man regis, jis pasakė tai, ką galvoja didžioji tautos dalis. Gal Seimo narys taip sakydamas ir vaikėsi populiarumo, bet, jei ir taip, jis pataikė į dešimtuką.

Metų metais yra renkami pinigai nežinia kam – nėštukėms, ankstukams, našlaičiams, ekologijai, katinams, šunims, be kraiko laikomoms vištoms. Kam tik nori. Žmonės suaukoja milijonus. Galima skambinti, galima tiesiog iš sąskaitos pervesti, yra net portalai, skirti vien tik besaikiam aukojimui.

Toks įspūdis, kad pas mus kažkokia bėdų karalystė, kuri neturi jokios šviesios išeities. Visur bėdos, problemos, blogis ir negerovės.

Na, gerai, tiek to tuos šalies įvaizdžio dalykus. Bet kur suaukotų pinigų ataskaitos? Kas kada paskelbė, kur nukeliavo visi suaukoti pinigai? Kodėl nėra skelbiama, kiek iš tų suaukotų pinigų pasiėmė labdaros rinkėjai, kiek sumokėta mokesčių, kiek gavo mobiliojo ryšio operatoriai?

Dabar nusivažiavome iki to, kad tie žmonės, kurie kelia klausimą apie miglotus labdarinių pinigų kelius, paverčiami vos ne liaudies priešais, vos ne tautos išdavikais.

Gal čia kai kam reikėtų atsipeikėti? O gal tiesiog sėsti į kalėjimą?

Sunku patikėti, kad iš tų suaukotų pinigų, kurie yra nekontroliuojami, niekas nepasiėmė savo dalies. Juk matėme labai daug pastangų tas sumas surinkti.

Man atrodo, kad tiesiog tų labdaringų akcijų ir projektų organizatoriai prisidengė patriotizmu, nepasako visko iki galo. O šiuo atveju juk surinkti milijonai! Vadinasi, čia reikalai vyksta itin stambiu mastu.

Tai, gerbiami akcijų organizatoriai, atskleiskite, kur kam ir kiek buvo sumokėta, kiek gavo projektų sumanytojai, pagalbininkai, ryšio bendrovės, "piaro" įmonės. Kiek kam buvo išmokėta? Juk pinigai tai ne privatūs, o vieši, žmonių suaukoti, todėl viskas turėtų būti vieša, o pajamų mokesčiai, jei buvo kokie nors naudos gavėjai, sumokėti valstybei.

Ir nėra čia ko labai pykti.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

nuomonė

Nu jau ant to seimo nario niekas nepyksta,kaijis blūdija dėlpopuliarumo,tikras populistas,nenorit,neduokit,ko čia burbat,kas jūsų prašo,ir netrukdykit žmonėms,atliekantiems superinį darbą-paramą kitiems.Burba tie,kas neduoda noekada nė kapeikos.

Plauss

Is tikruju ko cia pykti ant kvailio?

Onė

Tai jau čia jokia paslaptis,tuo net valdžia maudojasi na pvz truputį patrupina vienur ,tai kitur tai seneliams tai vaikams na kiek truks žmonės suaukos ,kaip ta ponia sakė žmonįs turtingi tiek aukoja ????gal tik tapinas atsiskaito o visos tos akcijos kultūringas apiplėšinėjimas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS