O gal tikrai kerštaujama? | kl.lt

O GAL TIKRAI KERŠTAUJAMA?

Vieno didelio šalies laikraščio redaktoriaus straipsnis "Gavom, ką norėjom" lieka nemažos dalies garbaus amžiaus skaitytojų dėmesio centre. Ypač atkreiptina ši vieta: "O ką blogo konservatoriams padarė pensininkai? Tremtiniai? Už ką juos šitaip? Juk ilgą laiką per rinkimus jie buvo pagrindinis elektoratas. Per mažai atidavė balsų? Nedrąsiai ėjo balsuoti? O gal jie jau nebepaeina? Iš bado nusilpę".

Keistai skamba Seimo pirmininkės susirūpinimo kalbos apie valdininkų algas, taip pat ir pačių Seimo narių rūpestis, esą jie veltui nedirbs, kaip ir už tokias atseit algeles. O kaip išgyvena paprasti žmonės iš pašalpų, penkių šešių šimtų litų pensijų?

Įniršę piliečiai neapsikenčia sakydami, jog seimūnai ir valdininkija tūkstančiuose vartosi ir nesigėdydami dar verkšlena, kad mažos jų algos.

Ir iš valdančiosios koalicijos tik vienas kitas Seimo narys labai nedrąsiai prabyla apie pensijas, kurias taip pat reikėtų padidinti. Bet vadovybė tyli, atrodo, kad būtų prisigėrusi šalto vandens.

Matyt, tyliai mums kerštauja, jog mažai balsų atidavėme. Tegul – vėl ateis metas rinkimams, kaip tada gražiai suoks partijos partijėlės, kad atiduotume už jas savo balsą.

Reikia žinoti, kad ne žodžiais, o realiais darbais valdžia turi prisiminti kiekvieną paprastą žmogelį. Todėl rinkėjams nereikėtų savęs taip nuvertinti, nes mūsų balsai yra svarbūs. Jeigu dabartinė valdžia pamiršta žmones ir tyliai jiems kerštauja, tai bėda ne mums, o jiems patiems.

Savo straipsnius, išspausdintus rajono laikraštyje, išsiunčiau Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininkui Broniui Bradauskui, prašiau, kad būtų supažindinta socialdemokratų vadovybė.

Tegul sužino apie žmonių įniršį, įvertina visuomenės supriešinimą. Gal išgirs ir mano balsą, – dar neprarandu tikėjimo, kad vis dėlto svarbus jiems paprastas žmogus, o ne kerštas ir sąskaitų suvedimas. Jei tokios sąskaitos suvedinėjamos, tai su kuo? Su vargšu nustekentu, pažemintu žmogeliu?

Todėl visa širdimi pritariu žurnalistams, jog turime ir kalbėti, ir rašyti apie skaudulius, kurie jaudina mus kasdien. Tik taip galima pasiekti realių rezultatų.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

vile

labai teisingas straipsnis!!!

!!!

Cia laisva Lietuva. Visi i Maidana!

leo

Visi pensininkai-baikotojam rinkimus...Pradedam nuo Prezidento...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS