Taršos mokesčiai reikalingi | kl.lt

TARŠOS MOKESČIAI REIKALINGI

Dar liepos 26 d. "Klaipėdoje" perskaičiau S.Pociaus komentarą "Naujų mokesčių maskaradas" apie įvedamas automobilių taršos rinkliavas.

Manau, kad publikacijos autorius per daug nuvertina pensininkus. Kažkaip nesu girdėjęs, kad būtų daug gaunančių tik 200 eurų pensiją.

Gal vienas kitas ir yra. Bet kiek esu klausęs – visi po 400, 500, 600 eurų ir dar daugiau gauna. Kai kurie iš jų dar ir dabar dirba.

Tokią mažą pensiją, mano galva, gauna tik tie, kurie negalėjo ar nenorėjo deklaruoti savo pajamų. Jiems pensijos nereikėjo – užsidirbdavo ir taip.

O mažinti taršą tikrai reikia. Šitiek automobilių – šeimos po du tris turi. Reikia skatinti pirkti mažiau taršias mašinas.

Kasmet nuperkama daugybė visai naujų automobilių. O kiek dar loterijose laimima?

Be to, vyresniems nei 65 metų bus kompensuojama net 50 proc. mokesčio. Sakyčiau, čia visai normalu.

Taip pat esu girdėjęs, kad bankuose guli milijardai eurų santaupų, taigi,  nėra čia jokių skurdo ribų – kas dirbo, užsidirbo.


Redakcijos pastaba. 2019-aisiais prasidėjo debatai apie planuojamą įvesti automobilių taršos mokestį. Tų pačių metų rudenį paskelbtais duomenimis, 16 proc. pensininkų, tai yra 95 tūkst. senolių, gavo beveik 207 eurų dydžio senatvės pensiją. Bazinė pensija tuomet siekė 164,59 euro. Šiais metais bazinė pensija yra 198,29 euro.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Varguolis

Teisingai. Straipsnis parašytas vasarą. Mykolas dar buvo erelis. Įdomu ką parašytų dabar apie pensijas ir pragyvenimo lygį?

Varguolis

Mykolas visiškai atsilupęs. Tikriausiai dar nespėjo susimokėti už šildymą ir elektrą. Nieko tokio. Už tokį marazmą lazda atsigręš prieš jį patį.

SCIPAKAS.KAU.

lai baudze pas kuruos netvarkyngi auto i gatves islyskit o tik norit siltai sedeti ir liaudi reketuoti,taip kaip policija nuotrauku vagiu prideja pilna interneta zmones padirbekit o mes alga imsim su premijom
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS