Čia priėjo Maldeikis... | kl.lt

ČIA PRIĖJO MALDEIKIS...

  • 13

Prisipažinsiu, kai skaitau tokios Maldeikių šeimynėlės pareiškimus, visada pasižiūriu į dangų. Jei ten pamatau mėnulio pilnatį, tai numoju ranka. Galvoju baigsis pilnatis, baigsis ir pareiškimai.

Bet  šiandien pilnaties dar nėra, todėl kaip ne kaip į Seimo nario M. Maldeikio pareiškimą privalau atsižvelgti rimtai. O tame pareiškime sakoma, kad šalies Prezidentas nė per kur negali atstovauti Lietuvos interesų Europos vadovų taryboje. Ir viena iš priežasčių yra ta, kad Prezidentas... nepartinis.

„Europos vadovų taryboje nepartiškumas riboja prezidento galias visapusiškai ir nuosekliai atstovauti Lietuvos nacionaliniams interesams, derėtis ir laimėti politinius žaidimus“, – sakoma Maldeikiuko pranešime.

Taip sakant, nelaukdamas net mėnulio pilnaties, ėmė ir paskirstė aukščiausių šalies vadovų funkcijas. Pagal tai, kaip jam atrodo...

(Vaje, ankstesnių kadencijų prezidentai D. Grybauskaitė ir V. Adamkus taip pat buvo nepartiniai...net nežinojau, kad jie neturėjo jokių galių nei derėtis, nei laimėti politinius žaidimus. Kaip čia mes taip neapsižiūrėjome...).

Bet tai dar ne viskas. Maldeikiukas dar susigalvojo, kad šalies prezidentas G. Nausėda galėtų tapti beviltiškai prezidento rinkimus prapylusios I.Šimonytės... pavaduotoju.

„Planuoju siūlyti, kad EVT Lietuvą atstovautų I. Šimonytė, o esant susitarimui, ją pavaduotų Prezidentas“, – toliau savo pareiškime dėsto garsiakalbės A. Maldeikienės sūnelis, pats vienas sau paskyręs dabartinį šalies prezidentą į pavaduotojo pareigas. Taip sakant, nelaukdamas net mėnulio pilnaties, ėmė ir paskirstė aukščiausių šalies vadovų funkcijas. Pagal tai, kaip jam atrodo...

Šiuo atveju aš, taip pat nelaukdama mėnulio pilnaties, pareiškiu, kad labai norėčiau, jog per langus ir duris į prezidento daržą besibraunanti konservatorių partija pirmiau susitvarkytų savo darže. Ir kartu su savo duomenų mokslininkais bent jau susiskaičiuotų, kur ir kokia koronaviruso banga artėja.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Pataikūnas Mantukas

Šiuo atveju iš visos širdies poniai Jolantai pritariu. Maldeikiukas nori pas mamą į ES... Kalbės" bi le ką", vizgins uodegą, kaip ir dera partijos debiutantui, kad tik įtiktų Dinastijai. Visas į mamą...

nei prie ko

Kožnas turi savo nuomonę, GRAŽI ar šeipsau, bet ar jums neatrodo, kad Lietuva darosi prezidentinė, o ne parlamentinė Respubliką. Čia tą GRAŽUOLĖ pavarė ta tema, bet iš kur prezidentūra IŠKRĖPŠTė tą gražuolį, kuris vis kalba už visus: ir prezidentą, ir premjerę, ir sveikatos ministrą. Tiesiog Saliamonas atsirado, pranašauja skiepus pusmečiui, suskaičiuoja kiek jų sandėliuose, nors SAM tvirtina, kad nieko sandeliuose nėra- o pasirodo tik prezidento sufleris pagal pareigas. Labai abu tabu tinkantys ir vieną dūdą pučiantis

oiii

mes tą patį galim pasakyt apie Uspaskichų šeimynėlę...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS