Kažką valdžia supainiojo | kl.lt

KAŽKĄ VALDŽIA SUPAINIOJO

Skiepijimas nuo COVID-19 pasiekė apogėjų. Vis mažiau ir mažiau piliečių ateina to išganingojo skiepo. Net reklama nepadeda. Tiesą pasakius, kokia ten reklama? Kažkoks, atrodo, Kazlauskas ragina būti sąmoningus.

O kas tas Kazlauskas? Niekas nežino. Kiekvienoje daugiabučio laiptinėje Kazlauskas gali gyventi. Tai populiariausia Lietuvoje pavardė. Kazlauskas – atrodo, profesorius. Tarp Kazlauskų ir profesorių, ko gero, daugiausia. Kažkokia antireklama.

Vakcina pilama į kanalizaciją. Gal nemokamai ją gavo valdžia, kad panaudoja ir tokiu būdu, o ne tik sušvirkščiant į petį? "Moderna" dozė – 15,25 euro, "Pfizer" – 12 eurų. Ta, kuri labiausiai peršama – "Astra Zeneca" – kainuoja 1,78 euro. Ją labiausiai apsimokėtų išpilti, tačiau nepanaudotos pagal tikrąją paskirtį neliko nė lašo.

Paleido valdžia patruliuoti skiepobusus. Ir į tuos niekas nelipa. Geriausia išeitis – gaudyti ir skiepyti nieko neklausiant.

Valdžia neskaičiuoja. Dar tebegyvena pagal sovietinę logiką. Lyg per Antrąjį pasaulinį karą, kai nuostoliai, kvailybės buvo pateisinamos posakiu "karas viską nurašys". Pas mus, ko gero, pandemija viską nurašys. Juk už viską sumokės ne politikai, biurokratai. Mokesčių mokėtojai.

Mokesčių mokėtojai tam ir yra, kad susimokėtų už tai, kad juos valdo. Nesvarbu, protingai ar kvailai. Valdžioje turėtų būti lygiai tiek pat kvailių, kaip ir likusioje visuomenės dalyje. Bet. Kai kada atrodo, kad kažkodėl jų kvota valdžioje gerokai didesnė.

Karantino ministras aiškina, negerai, kad piliečiai nepilietiški. Valdžia bandydama gelbėti įkūrė skiepų postus paplūdimiuose. Buvo manytina, kad atvykusieji pasikepinti saulėje prieš guldami ant baltos Baltijos pakrantės pirmiausia skubės vakcinuotis. Nieko panašaus.

Paleido valdžia patruliuoti skiepobusus. Ir į tuos niekas nelipa. Geriausia išeitis – gaudyti gaudyti gaudyti, skiepyti skiepyti skiepyti. Be jokios reklamos.

Beje. Ko gero, net karantino valdytojai nebetiki, kad ką nors suvaldys. Didieji vakcinacijos centrai atidaromi vėliau. Nuo 9 val. Kad piliečiams būtų patogiau? Prieš važiuojant į darbą? Kad nuo 10 val. ne darbas prasideda, o įsigalioja A.Verygos įsakymas. Kažką čia valdžia supainiojo.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Dulkys ministras

Prie ko čia A.Verygos įsakymas.Kažką čia supainiojai.

Ot

Kai pasišovusi visus suskiepyti valdžia arba vakcinos gamintojai (pageidautina ir ta, ir tie) oficialiu raštu įsipareigos atsakyti už bet kokias neigiamas vakcinavimo pasekmes bei įsipareigos atlyginti galimą žalą sveikatai, taipogi apmokės už dalyvavimą neištirto preparato bandymuose - tada gal ir pasiskiepysiu. Bet kol niekas už nieką neatsako, tegu skiepijasi patys!

Dolby Atmos

Visi specialistai seniai po padu tų, kurie pasaulį valdo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS