Atstovų Rūmų pirmininkė parėmė J. Bideno kandidatūrą į prezidento postą | kl.lt

ATSTOVŲ RŪMŲ PIRMININKĖ PARĖMĖ J. BIDENO KANDIDATŪRĄ Į PREZIDENTO POSTĄ

JAV Atstovų Rūmų pirmininkė demokratė Nancy Pelosi (Nensi Pelouzi) pirmadienį paskelbė remianti Joe Bideno (Džo Baideno) siekį tapti Demokratų partijos kandidatu lapkritį vyksiančiuose valstybės vadovo rinkimuose.

„Šiandien didžiuodamasi reiškiu palaikymą Joe Bideno kandidatūrai į prezidento postą, nes jis bus ypatingas prezidentas“, – sakė N.Pelosi pirmadienį išplatintame vaizdo kreipimesi.

N. Pelosi yra paskutinė iš Demokratų partijos lyderių, oficialiai palaikiusi J. Bideno siekį mesti iššūkį respublikonui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) kovoje dėl Baltųjų rūmų.

J. Bidenas, dirbęs viceprezidentu Baracko Obamos (Barako Obamos) administracijoje, užtikrintai pirmavo per Demokratų partijos kandidato pirminių rinkimų kampaniją, kai kilusi infekcijos COVID-19 epidemija privertė uždaryti didžiąją dalį šalies.

Pagrindiniai jo varžovai, įskaitant Vermonto senatorių Bernie Sandersą (Bernį Sandersą), jau iškrito iš varžybų ir išreiškė paramą J. Bidenui. Jį palaiko ir B. Obama.

Savo pareiškime N. Pelosi gyrė buvusį Delavero senatorių už jo  „empatiją, taktiškumą ir drąsą“ ir vadino jį vadovu, nuolankiai siekiančiu mokslo žinių ir patikimai jomis besinaudojančiu“.

„Mums susiduriant su koronavirusu, Joe Bidenas yra proto ir atsparumo balsas, (žinantis) aiškų kelią, kaip mus išvesti iš šios krizės“, – kalbėjo ji.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

ttt

Kaip netikėta :)))

gėda

Parėmė vagį ir nabašniką

Anonimas

Eitu jie geriau visi ilsetis. Kazkokia seneliu prieglauda.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS