B. Clintonas iš ligoninės bus išrašytas šį sekmadienį | kl.lt

B. CLINTONAS IŠ LIGONINĖS BUS IŠRAŠYTAS ŠĮ SEKMADIENĮ

Tikimasi, kad buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas sekmadienį bus išrašytas iš Kalifornijos ligoninės, kurioje dėl infekcijos praleido jau beveik savaitę.

„Pastarąją parą prezidento būklė ir toliau gerėjo. Jis šiai nakčiai liks medicinos centre, kuriame jame toliau bus leidžiami intraveniniai antibiotikai prieš numatomą išrašymą rytoj“, šeštadienį sakė B. Clintono atstovas spaudai Angelas Urena.

B. Clintono žmona – buvusi JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton – ir dukra Chelsea šeštadienį aplankė susirgusį prezidentą. Anot atstovo spaudai, šeima leido laiką kartu, B. Clintonas taip pat pasikalbėjo su draugais ir žiūrėjo koledžų lygos amerikietiškojo futbolo rungtynes.

75 metų amžiaus buvęs amerikiečių lyderis lankė draugus Kalifornijos valstijos Orindžo apygardoje, kai antradienį pajuto smarkų išsekimą ir buvo paguldytas į ligoninę.

Jam buvo diagnozuota urologinė infekcija, kuri išplito į kraują. Dėl pandemijos B. Clintonas atsargumo dėlei paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių. Pasak jo atstovo spaudai, nors infekcija išplito į kraują, sepsis nekilo.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

cha... o as pagalvojau ,kad Clintoniene

beciulpdama nukando gala by.......io...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS