A. Blinkenas perspėja apie „kitus variantus“, jei diplomatija su Iranu žlugs | kl.lt

A. BLINKENAS PERSPĖJA APIE „KITUS VARIANTUS“, JEI DIPLOMATIJA SU IRANU ŽLUGS

JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas (Entonis Blinkenas) trečiadienį perspėjo, kad Jungtinės Valstijos turi „kitų variantų“, jei diplomatija dėl Irano branduolinės programos žlugs, o Vašingtone viešintis jo kolega izraelietis pareiškė, kad žydų valstybė pasilieka teisę tokiu atveju panaudoti jėgą.

A. Blinkenas žurnalistams pareiškė besitikįs, jog derybos su Teheranu bus sėkmingos, bet pabrėžė, kad „mums likusio laiko tai padaryti lieka vis mažiau ir mažiau“.

Kalbėdamas apie Izraelio užsienio reikalų ministro Yairo Lapido (Jairo Lapido) grasinimą panaudoti jėgą, JAV diplomatijos vadovas nedetalizuodamas pažymėjo: „Esame pasirengę imtis kitų variantų, jei Iranas nepakeis kurso.“

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

jaronimas

Tai kad is Afganistano teko gedingai pasitraukt per 20 metu tesugebejo savo bombas ismetyt daug civiliu nuzudyt ir savus suluosint.Osu Persais bus dar sunkiau ne tik vietiniai karingai nusiteike bet ir samdiniu prisikvies naftos uztektinai turi Nors tiesa viena kara sugebejo laimet pries Panama.Tikriausiai del to ten tiek ofsoriniu kompaniju atsirado.

Išvada

Iranui būtina kuo greičiau pasigaminti branduolinį ginkla, nes kitaip neišvengs žydų ir amerikiečių teroristų puolimo. Štai Kimas pasigamino- ir nieko nebijo. Ir persams taip reikia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS