Britų premjeras: iki 2022-ųjų pabaigos turi būti paskiepyti visi pasaulio gyventojai | kl.lt

BRITŲ PREMJERAS: IKI 2022-ŲJŲ PABAIGOS TURI BŪTI PASKIEPYTI VISI PASAULIO GYVENTOJAI

Didžiosios Britanijos premjeras Borisas Johnsonas prieš G7 viršūnių susitikimą paragino lyderiaujančias pramonines valstybes siekti, kad iki 2022 metų pabaigos nuo COVID-19 būtų paskiepyti visi pasaulio gyventojai.

„Aš raginu savo kolegas iš G7 šalių kartu su mumis sustabdyti šią siaubingą pandemiją ir pažadėti, jog neleisime, kad koronaviruso suketi niokojimai dar kada nors pasikartotų, – anot pranešimo, sakė B. Johnsonas. – Iki kitų metų pabaigos paskiepyti pasaulį būtų didžiausias žygdarbis medicinos istorijoje“.

Anot B. Johnsono, tam turėtų būti paspartinta vakcinų gamyba, sumažinti tarptautinio (vakcinos) dalijimo barjerai ir padidintas vakcinos dozių paskirstymas skurdesnėms šalims pagal tarptautinę „Covax“ iniciatyvą.

B. Johnsono vyriausybė, kaip ir JAV vyriausybė, sulaukia kitų šalių kaltinimų, kad iki šiol, priešingai nei ES, praktiškai neeksportavo vakcinų. Daugelis pramoninių valstybių įsigijo gerokai daugiau vakcinos, nei reikia jų pačių gyventojams, nes vakcinos kūrimo etape dar nebuvo aišku, kokie preparatai bus registruoti naudojimui.

G7 šalių, kurioms priklauso Didžioji Britanija, Vokietija, JAV, Prancūzija, Japonija, Kanada ir Italija, lyderiai birželio 11-13 dienomis rinksis į susitikimą Anglijos Kornvalio mieste.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

ka jis skiedzia

Sitas zmogelis jau visiskai blaiviai nebemasto, jis pavirto i pokemona apgaileti jo paistalai...

juk

tai scotlandjardo bei monarhu statytinis vykdantis bilgeic programa kuo daugiau AA tai kaip ruporas ir bliauna /avims/ pats budamas avinu?;;;

B.

Niekaip negaliu suprasti kiek daug pasaulyje komjaunuolių o gal net chunveibinų atsirado taip labai įsitraukusių į socialistinį lenktyniavimą dėl paskiepytų gyventojų procentų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS