Buvęs JAV prezidentas D. Trumpas sugrįžo į namus Floridoje | kl.lt

BUVĘS JAV PREZIDENTAS D. TRUMPAS SUGRĮŽO Į NAMUS FLORIDOJE

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) trečiadienį sugrįžo į savo namus privačiame kurorte „Mar-a-Lago“, anksčiau paskutinį kartą palikęs Baltuosius rūmus, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistai.

D. Trumpas nusprendė nedalyvauti Vašingtone vykusioje Joe Bideno (Džo Baideno) prisaikdinimo ceremonijoje ir prezidentiniu lėktuvu išskrido į Palm Bičą. Į „Mar-a-Lago“ jis buvo nuvežtas kortežo.

Šimtai jo gerbėjų išsirikiavo palei kelią, mojuodami D. Trumpo rinkimų kampanijos vėliavomis, JAV vėliavomis. Tarp jų buvo ir laikančių vėliavas su įžeidžiamais užrašais, skiriamais J. Bidenui.

Vienu metu kortežas sulėtėjo – matyt, kad D. Trumpas galėtų pabendrauti su savo šalininkais.

Viena moteris, laikiusi savadarbį transparantą su užrašu „Trumpo triuškinama pergalė“, liejo ašaras.

„Sveikas sugrįžęs namo“, – buvo užrašyta ant kito plakato.

„Trumpas 2024“, – buvo užrašyta ant dar vieno.

„Mylime tave!“ – skandavo kita šalininkų grupė.

Taip pat buvo matyti šiek tiek J. Bidenui šalininkų transparantų. Ant vieno iš jo buvo užrašas: „Tu – atleistas, nevykėli.“

Per anksčiau surengtą atsisveikinimo ceremoniją netoli Vašingtono esančioje Andrewso (Endriuso) oro pajėgų bazėje D. Trumpas pareiškė, jog „pastarieji ketveri metai buvo neįtikėtini“ ir pažadėjo sugrįžti į politinę areną „kokiu nors būdu“.

„Tiek daug pasiekėme kartu, – sakė jis. – Visuomet kovosiu už jus.“

74-erių D. Trumpas užsiminė, kad gali vėl kandidatuoti į prezidento postą 2024 metais, tačiau Senate jo dar laukia teismas dėl vaidmens sausio 6-osios įvykiuose, kai jo šalininkai šturmavo Kapitolijų. Šis procesas gali D. Trumpui užkirsti kelią ateityje užimti pareigas valstybės tarnyboje.

 

GALERIJA

  • Buvęs JAV prezidentas D. Trumpas sugrįžo į namus Floridoje
  • Buvęs JAV prezidentas D. Trumpas sugrįžo į namus Floridoje
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Gaila

Pats geriausias prezidentas buvo

Kopustas.

Seniai laikas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS