D. Trumpas Braziliją pavadino pagrindine JAV sąjungininke, nepriklausančia NATO | kl.lt

D. TRUMPAS BRAZILIJĄ PAVADINO PAGRINDINE JAV SĄJUNGININKE, NEPRIKLAUSANČIA NATO

  • 1

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) pavadino Braziliją pagrindine Jungtinių Valstijų sąjungininke, nepriklausančia NATO, sakoma ketvirtadienį paskelbtame Baltųjų rūmų pranešime.

„Remdamasis man, kaip prezidentui, Konstitucijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų įstatymų suteiktais įgaliojimais, taip pat 1961-ųjų įstatymu ir jo pakeitimais dėl tarptautinės pagalbos, šiuo dokumentu paskiriu Brazilijos Federacinę Respubliką pagrindine Jungtinių Valstijų sąjungininke, nepriklausančia NATO“, – sakoma D. Trumpo potvarkyje.

Toks statusas dvišaliuose Vašingtono ir Brazilijos santykiuose reiškia, kad JAV teiks prioritetą santykių su šia šalimi vystymui, įskaitant bendras gynybines iniciatyvas, bendrus karinio pobūdžio tyrimus, kovos su terorizmu operacijas, tam tikrų ginklų pristatymą ir bendrą dalyvavimą kosmoso projektuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

pasirodo

si rasystine arogantiska sionmarionete bijo nato ne maziau kaip putinas juk ir 1 ir kitas nori planetos savivaldos stai kodel britai masonu ipareigoti bega nuo europos kuria atakuoja visokie ppolitpidarai ir kitokie velnio padarai ....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS