D. Trumpas džiaugiasi savo sėkminga kelione į NATO viršūnių susitikimą | kl.lt

D. TRUMPAS DŽIAUGIASI SAVO SĖKMINGA KELIONE Į NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMĄ

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) ketvirtadienį pareiškė, kad jo kelionė į NATO viršūnių susitikimą Londone buvo sėkminga.

„Melagingas naujienas skelbianti žiniasklaida daro viską, kad sumenkintų mano LABAI sėkmingą kelionę į NATO viršūnių susitikimą Londone. Puikiai sutariau su NATO lyderiais, netgi priverčiau juos per metus sumokėti 130 mlrd. JAV dolerių daugiau, o per trejus metus – 400 mlrd. dolerių daugiau. Jokio padidėjimo Jungtinėms Valstijoms, tik didžiulė pagarba!“ – parašė D. Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“.

„Amerikos vadovybė užtikrina taiką jėga, ir mes turime toliau demonstruoti jėgą ir laimėti visuose frontuose – sausumos, oro, jūrų ir kosmoso!“ – pridūrė prezidentas. 

Amerikos vadovybė užtikrina taiką jėga, ir mes turime toliau demonstruoti jėgą.

Ketvirtadienį Londone baigėsi dvi dienas trukęs NATO viršūnių susitikimas, kuriame mėginta išspręsti nesutarimus dėl išlaidų gynybai, organizacijos strateginės krypties ir valstybės narės Turkijos nesuderintų karinių veiksmų prieš kurdus Sirijos šiaurėje.

Lyderiai pasibaigus viršūnių susitikimui surengė spaudos konferencijas, tačiau D. Trumpas planuotą galutinę spaudos konferenciją atšaukė ir išvyko į Vašingtoną.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS