D. Trumpas žada amerikiečiams tokį pat gydymą, kokį gavo jis | kl.lt

D. TRUMPAS ŽADA AMERIKIEČIAMS TOKĮ PAT GYDYMĄ, KOKĮ GAVO JIS

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo amerikiečiams gydymą antikūnų preparatu, kuriuo buvo gydomas jis pats. Jis ketinąs netrukus pasirašyti išskirtinį leidimą naudoti šį vaistą, sakė D. Trumpas trečiadienį paskelbtame vaizdo įraše.

JAV prezidentui praėjusią savaitę buvos skirtas dar eksperimentinis farmacijos kompanijos „Regeneron“ vaistas. Tada jis per 24 valandas pasijuto „puikiai“, – sakė D. Trumpas. „Aš noriu, kad jūs gautumėte tai, ką gavau aš“, – pridūrė jis. Esą yra „šimtai tūkstančių dozių“ šio preparato. Vis dėlto nėra aišku, kaip galima paspartinti tokių naujų medikamentų registracijos procesą ir ar apskritai galima.

„Dievo palaiminimas“ buvo susirgti COVID-19, kalbėjo D. Trumpas toliau. Tai esą padėjo jam atkreipti dėmesį į gydymą antikūnais. „Aš vadinu tai vaistu“, – sakė prezidentas, kuriam buvo skirti paprastiems piliečiams neprieinami medikamentai ir kuriuo visą parą rūpinosi geriausi gydytojai.

JAV koronaviruso infekcija iki šiol pražudė per 211 tūkst. žmonių.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Kaip

Kaip suprasti Dievo palaima??, Juk Trumpas yra sakęs , kad netiki į Dievą., gal Velykos atėjo Amerikon, ir įvyko apsireiškimas????

Įdomu

Kaip prezidentas Trump planuoja gydyti bedarbius, kurie neturi sveikatos draudimo, nes Amerikoj niekas bedarbiui, registruotam darbo biržoj nesuteikia nemokamo gydymo, tai tikriausiai Trump planuoja suplakti chlorino ir dezinfekato kokteilio. Kaip gerai kad kvailiausias pasaulio žmogus gyvena Amerikoj, o ne Lietuvoj(nors ir čia besmegenių netrūksta), Visiems gražios dienos.!!

Lietuvis2

Niekas negaus to, ką gavo Trumpas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS