E. Macronas: ES turi naujai apibrėžti santykius su Rusija ir Baltarusija | kl.lt

E. MACRONAS: ES TURI NAUJAI APIBRĖŽTI SANTYKIUS SU RUSIJA IR BALTARUSIJA

Europos Sąjunga turi „iš pagrindų naujai apibrėžti“ savo santykius su Rusija ir Baltarusija, nes „esame atsidūrę ties sankcijų politikos ribomis“,  antradienį pareiškė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas).

„Progresyvinių sankcijų politika nėra veiksminga politika“, – pridūrė jis per spaudos konferenciją po Briuselyje įvykusio ES viršūnių susitikimo, kai buvo paklaustas dėl bloko veiksmų, siekiant užtikrinti, kad abiejose šalyse būtų paleisti politiniai kaliniai.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Naivus klausimai

Kiek pirko gazo? Kiek dar pirks?

E. >Patarimas

Jau trisdešimt metų tai vyksta (santykių apibrėžinėjimai, lyg seno pastatymo "Baube", kur šventikas kreida ratus piešė aplink raganos grabą, taip norėdamas ją atskirti nuo gyvųjų pasaulio). Ir niekas nevyksta. Ir nevyks NIEKADA. Belarusai - savo žemėje. Tą bachūrą, kuris yra belarusijos pilietis, jie prigavo. Purvinu, ekstremaliu (zomžine prasme) būdu. Susirinks jie visus. Ir Cechanovską pasiims. Pagalvokite, kiek Lietuvoje yra belarusų vairuotojų, statybininkų, jūrininkų, ŠNIPŲ? Daug. Visko yra daug, o tam tikra dalis laukia įsakymo, o koordinatoriams net nereikia satelitinio ar internetinio ryšio - instrukcijos per sieną kartu su kontrabandinėmis cigaretėmis ateina, per siena gegutės pakukuoja. Siena kiaura, sąžinė kai kurių -taip pat. Lietuva - šalis turinti viską , kas blogiausia iš rytų ir vakarų.

Patarimas

Musti naftos kainas, uzdaryti "Nord Stream 2", blokuoti SWIFT. Po poros metu fasistams - AMEN.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS