Graikijos policija teigia išardžiusi teroristų tinklą | kl.lt

GRAIKIJOS POLICIJA TEIGIA IŠARDŽIUSI TERORISTŲ TINKLĄ

  • 2

Graikijos policija ir žvalgybos tarnybos antradienį pranešė išardžiusios išpuolius planavusį teroristų tinklą, o pareigūnai pranešė sulaikę du pakistaniečius, apkaltintus Atėnuose planavus atakas prieš izraeliečius.

„Po koordinuotų Graikijos policijos ir Nacionalinės žvalgybos tarnybos veiksmų buvo išardytas teroristų tinklas, kuris iš užsienio planavo smūgius prieš kruopščiai atrinktus taikinius Graikijos teritorijoje“, – sakoma pareiškime.

Policija teigė, kad tinklas jau buvo pasirinkęs išpuolio taikinį ir planavo, kaip jį įvykdyti.

Graikijos policijos šaltiniai naujienų agentūrai AFP pranešė, kad pareigūnai suėmė du 27 ir 29 metų iraniečių kilmės pakistaniečius, kurie planavo išpuolius prieš izraeliečius Atėnų centre.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ogi

vaiva budraityte nujaute kur bus saugiausia europoje ir laiku pabego tik idomu kur k juraicio darjana dingo negirdet gal ir sie move is sios /vertybiu/ pilnos salies ?=0

tai

jau gerai tik nepasako kas ji organizavo o greiciausiai tie kurie artymiausi ir /savus/ reketuoja ir pasauli ant baimes aukuro uzdejo tai satanystai griaunantys savo blogio istakas pacia jav su visa globalistu saika ???===

SUSIJUSIOS NAUJIENOS