Ieškos būdų paskatinti Izraelį ir Palestiną grįžti prie derybų stalo | kl.lt

IEŠKOS BŪDŲ PASKATINTI IZRAELĮ IR PALESTINĄ GRĮŽTI PRIE DERYBŲ STALO

  • 4

Didėjant konfliktui Artimuosiuose Rytuose, antradienį rengiama neeilinė Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryba.

Nuotoliniame posėdyje, kaip skelbia Užsienio reikalų ministerija, ES valstybių narių užsienio reikalų ministrai aptars situaciją Izraelyje ir Palestinoje bei būdus, kaip ES galėtų paskatinti konflikto puses grįžti prie derybų stalo.

Pasak Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio, nerimą kelia augantis civilių mirčių skaičius, nesiliaujantys protestai ir įtampa Izraelyje ir okupuotose teritorijose bei kaimyninėse šalyse. Tai gali turėti neigiamos įtakos ne tik regiono saugumui ir stabilumui, bet ir už jo ribų.

„Smerkiame prieš Izraelio civilius vykdomas atakas iš Gazos, griežtai raginame jas nutraukti ir ieškoti taikių konflikto sprendimų. Remiame tarptautinės bendruomenės pastangas taikiai spręsti konfliktą, ypač vertiname JAV, Jungtinių Tautų generalinio sekretoriaus António Guterreso pastangas deeskaluoti situaciją“, – sako G. Landsbergis.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Ieškos jis...

Gomikai jam dabar svarbus...

Zoofilija ir nekrofilija ateina

Galėtų Anūkėlis susideginti prie Izraelio ambasados, arba duoti partijos kolegai Emanuelei Zinger per veido sritį?

nu taip

Maža Lietuvėlė pasakys "nununu"..ir visi mūsų paklausys. Gal geriau nesikišt, kur nereikia. Visur kišamas triskatikis,kad dar daugiau visus suerzinti mūsų atžvilgiu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS