Istorija kartojasi: A. Merkel ištiko trečias per mėnesį drebulio priepuolis | kl.lt

ISTORIJA KARTOJASI: A. MERKEL IŠTIKO TREČIAS PER MĖNESĮ DREBULIO PRIEPUOLIS

  • 11

Vokietijos kanclerę Angelą Merkel trečiadienį ištiko naujas, jau trečias per mažiau nei mėnesį drebulio priepuolis, vėl iškėlęs klausimų dėl jos sveikatos.

A. Merkel ėmė nevalingai drebėti skambant nacionaliniams himnams per Suomijos premjero Antti Rinne (Ančio Rinės) priėmimą, pranešė naujienų agentūros AFP fografas.

Drebulys buvo pastebimas, bet ne toks stiprus kaip pirmą kartą birželio mėnesį. Tuomet kanclerė drebėjo plieskiant vidurdienio saulei, stovėdama greta Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio, kurį pasitiko su karine garbės sargyba.

Pirmasis drebulio priepuolis buvo paaiškintas organizmo skysčiu netekimu, bet po savaitės, birželio pabaigoje, įvyko antras priepuolis, kelios valandos prieš tai, kai ji turėjo lipti į lėktuvą ir išskristi į Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą Japonijoje.

Tuomet pareigūnai stengėsi sklaidyti nuogąstavimus dėl jos sveikatos. Kanclerės atstovas sakė, kad ji neatšauks jokių suplanuotų renginių.

A. Merkel, kuriai po savaitės sueis 65-eri, sveikata visuomet būdavo palyginti gera.

Dažnai įtakingiausia ES lydere ir įtakingiausia pasaulio moterimi pavadinama A. Merkel yra sakiusi, kad 2021-aisiais pasibaigus jos dabartinei kadencijai pasitrauks iš politikos.

GALERIJA

  • Istorija kartojasi: A. Merkel ištiko trečias per mėnesį drebulio priepuolis
  • Istorija kartojasi: A. Merkel ištiko trečias per mėnesį drebulio priepuolis
  • Istorija kartojasi: A. Merkel ištiko trečias per mėnesį drebulio priepuolis
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Anonimas

.JOKIU sentimentu fashistu vokietijai taciau moters gaila [matomai,ar gydoma epilepsija ar juodziu uzneshta malerija. Cia tyciotis neturetume --tai liga ,kuria ji ne Visada suvaldo

hans

Aciu Dievui,,,bet setono planas jau padarytas,,,vokietija sunaikinta

Artūras

Bobai galas pareina, grabo dangtis į šikną daužo tai ir dreba...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS