Izraelio pajėgos apšaudė Gazos ruožą | kl.lt

IZRAELIO PAJĖGOS APŠAUDĖ GAZOS RUOŽĄ

Izraelis naktį į trečiadienį apšaudė įtvirtinimus Gazos ruože – tai buvo atsakas į dvi į Izraelį paleistas raketas, kurios antradienį nutraukė šalies premjero Benjamino Netanyahu rinkimų kampaniją. Apie tai trečiadienį paskelbė karinių pajėgų atstovai.

B. Netanyahu buvo priverstas nulipti nuo scenos, kai pietiniame Ašdodo mieste antradienio vakarą ėmė kaukti pavojų pranešančios sirenos, informavo vietinis televizijos transliuotojas. Pavojaus signalas pasigirdo vos kelios valandos po premjero pažado prisijungti Jordano slėnį okupuotame Vakarų krante. Tai padaryti B. Netanyahu pažadėjo tuo atveju, jei būtų perrinktas dar vienai kadencijai.

Izraelio naikintuvai apšaudė „15 teroristų taikinių šiaurinėje ir centrinėje Gazos ruožo dalyse“, tarp jų būta ginklų gamyklos, puolimo tunelio ir karinių jūrų laivyno taikinių, skelbė armijos atstovai. Jie teigė, kad už visas iš Gazos ruožo atskriejančias raketas atsakingą ir toliau laikys „Hamas“ organizaciją, – nepriklausomai nuo to, kas iš tiesų tas raketas paleidžia.

„Hamas“ islamistai nuo 2007 metų de facto laikomi Gazos ruožo valdytojais, tais metais per daug aukų pareikalavusias kovas jie nuvertė prezidentui Mahmudui Abbasui ištikimas pajėgas.

Abi iš Gazos ruožo antradienį atskriejusias raketas numušė Izraelio oro gynybos sistemos. „WhatsApp“ tinkle publikuotame vaizdo įraše buvo matyti į salę ant scenos sugrįžtantis dešiniojo sparno „Likud“ partijos vadovas, premjeras B. Netanyahu. Jis teigė esą šiuo išpuoliu „Hamas“ parodė bijanti, kad B. Netanyahu laimės kitą antradienį vyksiančius visuotinius rinkimus. „Jei grupuotė atakuoja mus tiesioginės televizinės transliacijos metu, galima nesunkiai suprasti, kad jie nenori, kad čia būtume,“ – premjeras patikino žiūrovus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

Palestiniečiai BENT kovoja už SAVO šalį, o mes - besąlygiškai prieš žydų invaziją pasiduodam.

ar

nevertetu zydams grizti iskur isejo ten butu ramiau ir silciau o su egiptu sieja tolymi rysiai tai gal butu ir jiems ir palestinai geriau o Jeruzale perleist vatikano zinion juk tai krikscioniu o ne judeju centras o musolmonizmo nei kvapo....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS