A. Merkel: 2015 metais priimta migracijos politika buvo teisingas sprendimas | kl.lt

A. MERKEL: 2015 METAIS PRIIMTA MIGRACIJOS POLITIKA BUVO TEISINGAS SPRENDIMAS

  • 7

Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį gynė jos migracijos politiką ir su ja susijusius sprendimus.

A. Merkel teigė mananti, kad 2015 metų rugsėjį paskelbtas jos nutarimas Vengrijoje įstrigusiems pabėgėliams ir migrantams atverti Vokietijos sienas buvęs teisingas.

Susitikime su Šiaurės rytų Vokietijos gyventojais kanclerė teigė esą turėjusi susigyventi su faktu, kad jos sprendimas, Vokietiją įpareigojęs priimti didžiules migrantų grupes, A. Merkel ir jos vyriausybei sukėlė labai daug problemų.

„Vis dėlto visada sakysiu, kad tai buvo teisinga – sugebėjome padėti žmonėms humanitarinės krizės akivaizdoje“, – teigė A. Merkel.

Kanclerė taip pat nurodė, kad Vokietija turėtų ne tik stengtis puoselėti šalies gerovę, bet ir pripažinti, kad yra tarptautinės bendruomenės dalis. „Privalome galvoti ne tik apie save“, – teigė ji.

Kalbėdama apie migrantų gelbėjimą Viduržemio jūros regione, A. Merkel skelbė, kad pasaulis turi laikytis „humanitarinių taisyklių“. Ji taip pat kritikavo kontrabandos ir prekybos žmonėmis operacijas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

...

Jai tik Šniobelio premija prie veido!

Anonimas

Nepaisant apykvailių lietuvių nuomonės, Merkelė už tai nusipelnė Nobelio Taikos premijos. Daug labiau, nei koks Obama ar ta pusprotė švedų paauglė. Ir visai nenustebsiu, jei ji ją artimiausiu metu gaus.

Anonimas

O taip sumažinta populiacija žudant muslimams ir įbauginti vokiečiai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS