Nuo pirmadienio atvykstantieji į JK privalės laikytis dviejų savaičių karantino | kl.lt

NUO PIRMADIENIO ATVYKSTANTIEJI Į JK PRIVALĖS LAIKYTIS DVIEJŲ SAVAIČIŲ KARANTINO

Nuo pirmadienio dauguma į Jungtinę Karalystę (JK) atvykstančių žmonių privalės saviizoliuotis dviem savaitėms, tokiu būdu siekiama užkirsti kelią galimai antrajai koronaviruso bangai šalyje. Ši priemonė galios ir JK gyventojams, ir kitų valstybių piliečiams.

Tačiau kritikai kvestionuoja šį sprendimą, svarstydami, kodėl Didžioji Britanija, kuri pagal 100 tūkst. gyventojų tenkančių užsikrėtimo atvejų skaičių yra antra valstybė Europoje, sudaro dar sunkesnes sąlygas viešbučiams ir oro linijoms, kurie dėl viruso protrūkio ir taip privalėjo apriboti veiklą.

„British Airways“ ir „EasyJet“ bei „Ryanair“ oro linijos padavė valstybę į teismą dėl to, ką jie vadina „neproporcingu ir nesąžiningu“ žingsniu.

Sveikatos sekretorius Mattas Hancockas teigė, kad naujos taisyklės yra pagrįstos, nes „įvežtinių užsikrėtimo atvejų skaičius daugėja“, o vietinių atvejų mažėja.

„Turime laikytis požiūrio, kuris prasideda atsargumu“, – „Sky News“ televizijos transliacijos metu sakė jis.

Keliaudami ir sausuma, ir jūra, laipindamiesi į lėktuvą arba traukinį keleiviai turės pateikti informaciją apie planuojamą kelionę ir adresą gyvenamosios vietos, kur pirmas dvi savaites praleis saviizoliuodamiesi.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS