Paryžiuje Šiaurės Korėja paskelbė karą miškų naikinimui | kl.lt

PARYŽIUJE ŠIAURĖS KORĖJA PASKELBĖ KARĄ MIŠKŲ NAIKINIMUI

  • 0

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas (Kim Čen Unas) paskelbė karą miškų naikinimui, pranešė pirmadienį šios šalies užsienio reikalų ministras Paryžiuje per klimato konferenciją, žadėdamas, kad Pchenjanas „aktyviai dalyvaus“ pasalinėje aplinkosaugos programoje.

Ši atsiskyrėlė valstybė atsiuntė savo atstovų į 199 šalių konferenciją Prancūzijos sostinėje, kur deramasi dėl sutarties, pagal kurią būtų mažinama šiltnamio dujų emisija, skatinanti klimato kaitą.

Kim Jong-unas „paskelbė karą miško naikinimui ir iškėlė milžiniško projekto idėją – paversti visus šalies kalnus į aukso kalnus, tankiai apaugusius miškais“, – sakė konferencijos delegatams užsienio reikalų ministras Ri Su Yongas (Ri Su Jongas).

Pasak jo, Šiaurės Korėja planuoja per ateinantį dešimtmetį imtis plačios medžių sodinimo iniciatyvos, kuri padės „tautos pastangų sušvelninti klimato kaitą, sumažinus šiltnamio dujų emisiją“.

Jis dar pridūrė, kad jo šalis sieks sumažinti šią emisija 37,4 proc., palyginus su dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje buvusiu emisijos lygiu.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS