Pasipriešinimo judėjimas okupuotose Ukrainos teritorijose ragina ignoruoti Rusijos rinkimus Pereiti į pagrindinį turinį

Pasipriešinimo judėjimas okupuotose Ukrainos teritorijose ragina ignoruoti Rusijos rinkimus

2024-02-27 08:08

Naujojoje Kachovkoje, gyvenvietėje laikinai okupuotoje Chersono srities teritorijoje, Ukrainos partizanai platina plakatus su raginimu ignoruoti Rusijos „prezidento rinkimus“.


<span>Pasipriešinimo judėjimas okupuotose Ukrainos teritorijose ragina ignoruoti Rusijos rinkimus</span>
Pasipriešinimo judėjimas okupuotose Ukrainos teritorijose ragina ignoruoti Rusijos rinkimus / Scanpix nuotr.

„Geltonojo kaspino“ judėjimas apie savo pastangas pranešė „Telegram“ kanale, paskelbęs ir atitinkamas nuotraukas, pranešė „Ukrinform“. „Naujosios Kachovkos gyventojai neturi pasiduoti rašistų propagandai“, – sakoma pranešime.

Aktyvistai renka ir naikina „įsibrovėlių platinamus apgaulingus laikraščius“, platina plakatus su raginimu ignoruoti Rusijos organizuojamus rinkimus. „Geltonasis kaspinas“ taip pat sukūrė „Boycott.Bot“ – internetinį įrankį, padedantį gyventojams sužinoti apie saugius ir veiksmingus būdus, kaip ignoruoti rinkimus.

Vadinamieji prezidento rinkimai Rusijoje vyks kovo 17 d., Rusija juos rengia ir okupuotose Ukrainos teritorijose.

Daugiau naujienų