Pasirodymas su stiuardesėmis sukėlė įtarimų: V. Putino apsilankymas buvo suklastotas? | kl.lt

PASIRODYMAS SU STIUARDESĖMIS SUKĖLĖ ĮTARIMŲ: V. PUTINO APSILANKYMAS BUVO SUKLASTOTAS?

  • 11

Vladimiro Putino pasirodymas su stiuardesėmis sukėlė didelį susidomėjimą. Kyla klausimų ne tik dėl to, ką jis ten veikė, o ir dėl to, ar buvo tikras. Internete plinta juokeliai, keliantys klausimą, kaip Rusijos vadovo ranka pereina kiaurai mikrofoną, praneša LNK.

Jau anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad Rusijos vadovas V. Putinas slepiasi bunkeryje Uralo kalnuose. Tad į jo pasirodymą su stiuardesėmis pasižiūrėta per padidinamąjį stiklą, tiesiogine to žodžio prasme.

V. Putinas ranka perbraukia per mikrofoną, bet ranka neužkliūva ir pereina kiaurai. Internautai klausia, ar V. Putinas prie šio stalo nėra tiesiog įklijuotas.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

Po to pradėjo internete plisti ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio atsakymas – baigęs kalbą jis ranka pastumia mikrofoną, taip tarsi parodydamas, kad, priešingai nei V. Putinas, jis – tikras.

Jausmą, kad kažkas ne taip, kelia ir tai, kad iki šiol V. Putinas buvo matomas nuo kitų sėdintis per kelis metrus, net nuo pačių artimiausių, net nuo gynybos ministro Sergejaus Šoigu. Manoma, kad V. Putinas taip bijo koronaviruso.

Niekas niekur nebėga, mes dirbame. Mums patinka bėgioti, bet dabar nėra laikas.

Bet gali būti, kad Rusijos prezidentas stiuardesių nebijo, nes jos ką tik pasidariusios testus. O vaizdo įrašą keliant į internetą, kokybė suspaudžiama, todėl ranka ir eina kiaurai mikrofoną. Šiuo metu internetas pilnas dezinformacijos, todėl į viską reikia žiūrėti atsargiai.

Ukrainos slaptosios tarnybos įspėja, kad Rusija platins melagienas, neva V. Zelenskis pabėgo. Dėl to Ukrainos vadovas jau ne kartą demonstratyviai nusifilmavo Vyriausybės kvartale Kyjive. O į pastaruosius Kremliaus kaltinimus, kad neva jis jau Lenkijoje, V. Zelenskis atsakė vaizdo įrašu iš savo darbo kabineto.

„Niekas niekur nebėga, mes dirbame. Mums patinka bėgioti, bet dabar nėra laikas kardiopratimams, mes dirbame“, – vaizdo įraše sakė V. Zelenskis.

GALERIJA

  • Pasirodymas su stiuardesėmis sukėlė įtarimų: V. Putino apsilankymas buvo suklastotas?
Scanpix nuotr.
Gairės: LNK turinys, Vladimiras Putinas, melagiena, vaizdo įrašas, Volodymiras Zelenskis, karas Ukrainoje
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Kęstas

Ar kas nors galvoja apie pasekmes? „Tuo pačiu metu JAV ir kitos NATO valstybės į Ukrainą nugabeno daugiau, nei 17 000 prieštankinių ginklų, įskaitant raketas „Javelin“, siekdamos padėti apgultai Kijevo vyriausybei apsiginti nuo daug galingesnių Rusijos karinių pajėgų. Manoma, kad 70 procentų JAV teikiamos pagalbos jau yra Kijevo vyriausybės rankose" Be kalnų ir be dykumų šalyje su giminingais gyventojais paprastai laimi „daug galingesnės karinės pajėgos“. Visi šie ginklai, kuriuos mes, Vakarai, tiekiame, anksčiau ar vėliau atsidurs Rusijos rankose. Ar tai plano dalis? (Mokslas-studijos-ekonomika)

>>>na \\\\\.../////

>Na nusižiūrėjo nuo PIŠ'o.

na

kad zelenskiui naktinukai dabar turbut paskutinej vietoj,kazkada batka irgi sake,kad islindo su kazkokia maike,nesiskutes,lyg tai jis turetu buti su kostiumu ir kaklaraisciu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS