Po D. Trumpo reikalavimo NATO svarsto „įvairius variantus“ | kl.lt

PO D. TRUMPO REIKALAVIMO NATO SVARSTO „ĮVAIRIUS VARIANTUS“

  • 2

NATO, reaguodama į JAV prezidento Donaldo Trumpo reikalavimą dėl didesnio įsipareigojimo Vidurio Rytuose, svarsto „įvairius variantus“, sakė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.

Tačiau, anot jo, greito sprendimo nereikėtų tikėtis. Pradžioje esą reikia suderinti pozicijas su NATO narėmis ir partnerėmis regione. J. Stoltenbergas kartu pabrėžė, kad „geriausias būdas“ efektyviai kovoti su tarptautiniu terorizmu yra apmokyti vietos saugumo pajėgas.

Po Irano atakos prieš dvi JAV karines bazes Irake D. Trumpas trečiadienį pareikalavo didesnio NATO įsipareigojimo „Vidurio Rytuose“. Šios atakos buvo pirmoji karinė Teherano reakcija į Irano generolo Qassemo Soleimanio nužudymą per JAV bepiločio ataką Irake.

„NATO turi potencialo labiau prisidėti prie regiono stabilumo ir kovos su tarptautiniu terorizmu, - kalbėjo J. Stoltenbergas. – Mes vertiname, ką galėtume padaryti daugiau“.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Hans

Ir.kur.ta.nato?komunistes.merkel.internacionalinis.burys.iskart.pabego.palikes.amerika.su.irano.smogikais?gera.ir.baisu...ot.panai i.lenkai.bus.pagarboj

...

JAV pradėjo karą, prie ko čia NATO?.. :/

SUSIJUSIOS NAUJIENOS