Popiežius ragina Europos Sąjungą solidariai kovoti su virusu | kl.lt

POPIEŽIUS RAGINA EUROPOS SĄJUNGĄ SOLIDARIAI KOVOTI SU VIRUSU

Popiežius Pranciškus sekmadienį paragino Europos Sąjungos šalių lyderius drauge spręsti socialinius ir ekonominius koronaviruso pandemijos padarinius.

Sakydamas maldą popiežius priminė, kad praėjo 75 metai nuo to laiko, kai Europa po Antrojo pasaulinio karo pradėjo sunkų susitaikymo procesą. Pasak Pranciškaus, šis procesas paskatino Europos integraciją, nulėmė „stabilumo ir taikos laikus, kuriais ir mes šiandien galime džiaugtis”.

„Ta pačia dvasia tesivadovauja dabartiniai Europos Sąjungos vadovai, kad visiems sutartinai bendradarbiaujant būtų įveiktos pandemijos sukeltos ekonominės ir socialinės pasekmės“, – sakė popiežius.

Viso savo popiežiavimo metu Pranciškus ragino Europos šalis priešintis nacionalizmui ir drauge spręsti tokius klausimus kaip migracija.

Kilus COVID-19 pandemijai smarkiai nukentėjusios šalys, tokios kaip Italija ir Ispanija, ragino ES lyderius demonstruoti solidarumą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Bumbulas

As labai atsiprasau bet gal galima butu paviesinti, kiek materialiai prisidejo Vatikano juodaskverniai ir Vatikano bankas prie kovos su Covid-19? Isskyrus poterelius...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS