Prezidentas: Latvija pasirengusi uždaryti sieną su Baltarusija esant migrantų antplūdžiui | kl.lt

PREZIDENTAS: LATVIJA PASIRENGUSI UŽDARYTI SIENĄ SU BALTARUSIJA ESANT MIGRANTŲ ANTPLŪDŽIUI

  • 1

Latvijos prezidentas Edgaras Rinkevičius antradienį per susitikimą su Vokietijos gynybos ministru Borisu Pistorius (Borisu Pistorijumi) pareiškė, kad masinio migrantų antplūdžio atveju Latvija yra pasirengusi uždaryti sieną su Baltarusija.

Prezidento patarėjas Martinis Dregeris Latvijos naujienų agentūrai LETA sakė, kad susitikime buvo aptartas Vokietijos indėlis į Baltijos regiono saugumą, taip pat galimas hibridinės grėsmės pavojus NATO pasienyje.

E. Rinkevičius padėkojo Vokietijai už jos dalyvavimą užtikrinant Baltijos regiono saugumą bei patvirtino Latvijos pasirengimą 2024-aisiais Lielvardėje priimti rotuojamus Vokietijos kovinius lėktuvus.

Kalbėdamas apie galimas hibridines atakas Latvijos pasienyje su Baltarusija, prezidentas pareiškė, kad šalis yra pasirengusi imtis visų būtinų priemonių, įskaitant sienos su Baltarusija ir Rusija uždarymą.

Pastaruoju metu Latvija susiduria su gerokai išaugusiais migrantų srautais. Vien pirmadienį fiksuoti 164 bandymai neteisėtai kirsti sieną.

Prieš dvejus metus iš Artimųjų Rytų ir Afrikos į Lenkiją, Latviją ir Lietuvą per Baltarusijos sieną pradėjo plūsti daugybė migrantų, siekiančių patekti į Europos Sąjungą.

Šalių valdžios institucijos mano, kad Baltarusijos autoritarinio vadovo Aliaksandro Lukašenkos režimo bandymai išstumti migrantus per sieną yra hibridinio karo metodas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

tai

gerai bet 1 rupikites savo tai bus efektas nuo valkatu tik verslui leiskit su kaimynais dirbt be sankcuju kurios kvailai atspindy politpridurku /pov..joniu/ saikos sizofrenines sapaliones uzprogramuotas sio padaro galvoje jei isviso gal tai biorobotai visi kas zino jei yra Dievas tai cia jau velniai apsinuogine bet nieks nenor to suprast iskyrus logiskai mastancius ka ir matome pppz=0

SUSIJUSIOS NAUJIENOS