R. T. Erdoganas užsipuolė E. Macroną: jam reikėtų „pasitikrinti psichiką“ | kl.lt

R. T. ERDOGANAS UŽSIPUOLĖ E. MACRONĄ: JAM REIKĖTŲ „PASITIKRINTI PSICHIKĄ“

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdohanas) šeštadienį pasmerkė Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (Emaniuelio Makrono) politiką musulmonų atžvilgiu ir pareiškė, kad šiam lyderiui vertėtų „pasitikrinti psichiką“.

„Ką galima pasakyti apie valstybės vadovą, šitaip besielgiantį su milijonais kitokio tikėjimo grupių narių: pirmiausiai – pasitikrinkit psichiką“, – kalbėdamas per televiziją sakė R. T. Erdoganas.

E. Macrono pasiūlymas ginti Prancūzijos sekuliariąsias vertybes nuo radikaliojo islamo supykdė Turkijos vyriausybę ir papildė didėjantį prancūzų lyderio ir R. T. Erdogano nesutarimų sąrašą.

Anksčiau šį mėnesį E. Macronas pareiškė, kad islamas yra visame pasaulyje „krizę patirianti“ religija, ir nurodė, kad vyriausybė gruodį pateiks siūlymus, kaip būtų galima sustiprinti 1905 metais priimtą įstatymą, kuriuo Bažnyčia Prancūzijoje buvo oficialiai atskirta nuo valstybės.

Prezidentas sakė, kad įstatymo pataisų projekte bus numatytos griežtesnės švietimo sistemos ir užsienio finansuojamų mečečių priežiūros priemonės.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

sitam

erodfanatikui sadis tui reiketu paciam susimastyti apie savo vieta kurios jo dievukas mucha medas jam nepaliko nes nieksas ir paciam laikas i psihuske''';;;;

Karys

Toks erdoganas būtų prancūzų vadas .....nei vieno svetimtaučių....o ypač pasalpiniu jo šalyje nebūtų!!!!o cia....prancuza!m laukiniai pjauna galvas prancuzijoj....!!!!!!!ir nieko....ramu...

R.

Erdoganas jaučiasi dievu ar bent Alacho vietininku.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS